Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

Кондиционеры для волос TM AMALFI Испания
Состояние:
Новое
Пол: Женский
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любой транспортной компанией
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Статус: Отвечаю по возможности (на работе)
  • Откуда: Украина, Харьков
  • Заходил(а): 28.07.2017 (10:36)
  AMALFI   – известный испанский бренд, который выпускает огромную линию средств по уходу за волосами и телом.  
Фото 1 Кондицiонер ПРОФЕСIЙНИЙ 3-ної дiї д/вол 1000ml - 80 грн
Бальзам-Кондиціонер ПРОФЕСІЙНИЙ 3в 1 1000 мл Пом*якшує, кондиціонує,придає блиск,полегшує укладання волосся. Спосіб застосування: нанести на вологе волосся на декілька хвилин, після чого змити водою. Виробник: Компанія «QUIMI ROMAR.S.L.U.» Іспанія
Фото 2 Кондицiонер для волосся СПА з КЕРАТИНОМ 1000ml - 80 грн
Бальзам-Кондиціонер СПА з КЕРАТИНОМ 1000мл Кондиціонер містить інноваційний кератиновий комплекс, який розпізнає найбільш пошкоджені ділянки на поверхні волосся і зміцнює їх. Завдяки цьому, ваші волосся пружні, захищені і відновлені з кожним днем ??все більше. Даний продукт надає кондиціонуючу дію, надає волоссю шовковисту м´якість, гладкість і рухливість, полегшує розчісування й укладання. Крім того, кератин в його складі інтенсивно відновлює структуру волосся, надає пасмам еластичність, зміцнює і знижує ламкість. Спосіб застосування: нанести на вологе волосся на декілька хвилин, після чого змити водою.
Фото 3 Кондицiонер для НОРМАЛЬНОГО волосся 750ml - 70 грн
БАЛЬЗАМ -КОНДИЦІОНЕР Для нормального волосся 750 мл Полегшує розчісування і додає блиску. Спосіб застосування: нанести на вологе волосся на декілька хвилин, після чого змити водою.  
Фото 4   Кондиціонер з КЕРАТИНОМ та Аргановою олією 1000мл NEW - 80 грн
Бальзам-Кондиціонер з КЕРАТИНОМ та АРГАНОВОЮ ОЛІЄЮ 1000мл чинить активну відновлюючу дію, усуває ламкість та посіченість кінчиків волосся, надаючи волоссю м´якість, шовковистість та прочність. Відновлює кератиновий шар волосся. Спосіб застосування: нанести на вологе волосся на декілька хвилин, після чого змити водою.
Фото 5 Кондицiонер для ЧУТТЄВОГО волосся 1000ml - 80 грн
Бальзам-Кондиціонер Для Чуттєвого волосся 1000мл Вирівнює структуру волосся, надає життєвої сили, живить та зміцнює, повертаючи природну красу та силу.. Спосіб застосування: нанести на вологе волосся на декілька хвилин, після чого змити водою.  
 Фото 6 Для нормального волосся ТРАДИЦІЙНИЙ 1000 мл - 80 грн
БАЛЬЗАМ -КОНДИЦІОНЕР Для нормального волосся 1000 мл Полегшує розчісування і додає блиску. Спосіб застосування: нанести на вологе волосся на декілька хвилин, після чого змити водою. Виробник: Компанія «QUIMI ROMAR.S.L.U.»Іспанія
Фото 7 Кондицiонер для волосся МОХIТО з КЕРАТИНОМ 1000ml - 80 грн
Бальзам-Кондиціонер МОХІТО з КЕРАТИНОМ 1000мл Кондиціонер містить інноваційний кератиновий комплекс, який розпізнає найбільш пошкоджені ділянки на поверхні волосся і зміцнює їх. Завдяки цьому, ваші волосся пружні, захищені і відновлені з кожним днем ??все більше. Даний продукт надає кондиціонуючу дію, надає волоссю шовковисту м´якість, гладкість і рухливість, полегшує розчісування й укладання. Крім того, кератин в його складі інтенсивно відновлює структуру волосся, надає пасмам еластичність, зміцнює і знижує ламкість. Спосіб застосування: нанести на вологе волосся на декілька хвилин, після чого змити водою.  
Фото 8 Кондицiонер для волосся з КЕРАТИНОМ 1000ml - 80 грн
Б альзам-Кондиціонер з КЕРАТИНОМ 1000мл чинить активну відновлюючу дію, усуває пошкодження, надаючи волоссю м´якість і шовковистість. Відновлює кератиновий шар волосся, зменшує їх ламкість додаючи додаткову силу і прочність. Спосіб застосування: нанести на вологе волосся на декілька хвилин, після чого змити водою.
Виробник: Компанія «QUIMI ROMAR.S.L.U.» Іспанія
Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Кондиционеры для волос TM AMALFI Испания
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
80 грн
ОляКира
  • Рейтинг: 9.70(100)
  • Откуда: Украина, Харьков