Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Енциклопедії
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 164
(рейтинг объявления 0.1)
Состояние:
Новое
История продаж
Цена
90 грн    
Актуально на
16 ноября 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Заходил(а): 16.11.2017 (10:00)
Зростоємо українцями       90 грн

Мова: укр
Сторiнок: 128
Формат,мм: 170х220
Обкладинка: тверда
Рік: 2015
Вік: 6+
Культура українців надзвичайно багата, і розглядати її можна з різного погляду. Ми вирішили показати звичаї та вірування українського народу очима дитини і так, ніби маленький читач мандрує крізь віки й спілкується з нашими прабабусями та прадідусями, коли ті самі були дітьми. Який одяг вони носили? Якими забавками гралися? Як дражнили друі?в? Яких пісень співали? Як? подарунки готували на свята?..
Книга вводить дитину в захоплюючий ? мудрий світ етнографії. Ми познайомимося з ритуалами і традиціями, якими керуємося і зараз, навіть не підозрюючи, наскільки вони древні. А також дізнаємося багато цікавого про звичаї і побут українського народу, його фольклор та давню історію.

Наша планета         60 грн
Автор: Жабська Т.С.
Сторiнок: 96
Формат,мм: 170х220
Обкладинка: Тверда
мова: українська та російська
Рік: 2016
Вік: 4+
Безліч учених поклали ціле життя на вивчення Всесвіту. І їхня складна, копітка праця отримала винагороду: невтом­ним дослідникам пощастило дібрати ключ до сотень загадок нашої світобудови, зробити дивовижні відкриття, зафіксува­ти неймовірну красу космічних пейзажів.

Хочеш дізнатися, чи є життя на інших планетах, чому вода синя, як утворюються хмари та багато-багато інших цікавих фактів про нашу Галактику? Тоді хутчіш відкривай цю чудову книгу!

О теле человека   60 грн

Автор: Жабская Т.С.
Сторiнок: 96
Формат,мм: 170х220
Обкладинка: Тверда

українською та російськю мовами
Рік: 2015
Вік: 4+


Людське тіло — чудовий витвір природи, досконалий і водночас ніжний та вразливий. Кожному цікаво знати, як «працює» його організм, як влаштований той чи інший орган і навіщо він потрібний. Наша ілюстрована енциклопедія докладно відповість на багато запитань юних читачів і допоможе дізнатися багато цікавого і дивовижного.


Казкові істоти - 60 грн

Автор: Тетельман
Сторiнок: 96
Формат,мм: 170х220
Обкладинка: Тверда
російська та українська мова
Рік: 2016
Вік: 4+


Ця книжка відчинить чарівні двері в чудовий світ казки, головним героєм якої станеш ти! Вона навчить тебе, як поводитися з кожною магічною істотою; як здобути золото лепреконів; яким оберегом відлякувати вампірів; чи варто танцювати з ельфами… Вивідавши сотні секретів дивовижних створінь, можеш сміливо проводити Тричаклунський турнір. Звання чемпіона тобі гарантоване!

Про драконів   60 гн

Автор: Тетельман Г.С.
Сторiнок: 96
Формат,мм: 170х220
Обкладинка: Тверда
російська та українська мова
Рік: 2015
Вік: 4+


Чи правда, що дракони мешкали на нашій планеті багато століть тому? А може, вони й зараз спокійнісінько живуть серед сипучих пісків, глибокої трясовини, прихованої від сторонніх очей?.. На ці й інші питання знають відповідь справжні знавці — драконологи. Енциклопедія розповість про різні версії походження драконів (аж до інопланетного вторгнення); повідає про те, чим відрізняються дракони різних кольорів, хто з них наймогутніший і найлютіший, а хто залюбки обдарує людину золотом; відкриє безліч стародавніх таємниць і, звісно, розвінчає чимало міфів про драконів.

Про динозаврів   - 60 грн

Автор: Жабська Т.С.
Сторiнок: 96
Формат,мм: 170х220
Обкладинка: Тверда
російська та українська мова
Рік: 2016
Вік: 4+

В далекі часи на нашій планеті панували гігантські плазуни. Яким був спосіб життя динозаврів? Жили вони парами, поодинці чи стадами, як піклувалися про потомство? Чому ж вони вимерли? Чи живуть нині на Землі сучасники динозаврів? Про це та багато про що інше розповідає наша енциклопедія, а чудові яскраві ілюстрації допоможуть уявити зовнішній вигляд цих стародавніх рептилій.

Книга містить понад 100 статей, адресована широкому колу читачів і стане гарним доповненням до шкільного курсу біології.


Автомобілі   60 грнАвтор: Шаповалов Д.С.
Сторiнок: 96
Формат,мм: 170х220
Обкладинка: Тверда
Ст-т: 10
мова: українська та російська
Рік: 2013
Вік: для широкого кола читачів

Автомобіль, здавалося б, є всього лише механічним транспортним засобом, покликаним зробити життя людини комфортнішим. Але він уже давно став чимось більшим... У найдосконаліші взірці технічної думки та дизайнерської майстерності можна по-справжньому закохатися. Тридцять найліпших машин сучасності змагатимуться за призові

місця в серцях читачів. На сторінках книги представлені не просто автомобілі — це втілені в металі мрії більшості мешканців планети Земля.

Історія виникнення найуславленіших світових автобрендів, технічні властивості найдорожчих суперкарів сучасності, живі легенди автомобільної промисловості та найкращі зразки тюнінгу — цю складну інформацію викладено простою та зрозумілою мовою, а також доповнено яскравими ілюстраціями.Больше книг смотрите на нашем сайте:   shop.talantbooks.com.ua

Фото
Фото №1
90 грн
Фото №2
60 грн
Фото №3
60 грн
Фото №4
55 грн
Фото №5
60 грн
Фото №6
60 грн
Фото №7
60 грн

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Енциклопедії
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
90 грн
TALANT_books
  • Рейтинг: 1.41(100)
  • Откуда: