Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Похожие объявления

Енциклопедія для допитливих
Состояние:
Новое
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Откуда: Украина, Киев
  • Заходил(а): 20.11.2017 (11:06)
 Наша планета

Багато вчених присвятили ціле життя вивченню Всесвіту. І їх довгий, копіткий труд був винагороджений : невтомним дослідникам вдалося підібрати ключ до сотням загадок нашої світобудови , зробити приголомшливі відкриття, зафіксувати на плівку неймовірну красу космічних пейзажів.
Найвдаліші кадри, найнеймовірніші висновки геніальних вчених, шокуючі факти - все це і масу іншої цікавої інформації про нашу Галактику ви знайдете на сторінках цієї книги.


Формат 170х220, 96 сторінок                                                             Ціна 60,00


Про динозаврів


У далекі часи на нашій планеті панували гігантські плазуни . Яким був спосіб життя динозаврів ? Жили вони парами , поодинці або зграями , як дбали про потомство ? Чому ж вони вимерли ? Чи живуть зараз на Землі сучасники динозаврів ? Про це та про багато іншого розповідає наша енциклопедія , а чудові барвисті ілюстрації допоможуть уявити зовнішній вигляд цих древніх рептилій .


Формат 170х220, 96 сторінок                                                             Ціна 60,00Домашні улюбленці


Маленькі чомучки наполегливо закидають дорослих питаннями, вони хочуть знати все про цей дивовижний світ. Дитячі питання часто бавлять батьків, іноді ошелешують і заводять у глухий кут. Кому з дорослих прийде в голову задатися питанням, чи вміють хом´яки читати? Чому у свині ніс п´ятачком? Чому у корови молоко? Чому бджоли кусаються? Чи бувають кішки без хвостів? Ця книга розрахована на тих батьків, які піклуються про виховання дитини та розвиткок його інтелекту


Формат 170х220, 96 сторінок                                                             Ціна 60,00


Зростаємо українцями


Культура українців надзвичайно багата, і розглядати її можна з різного погляду. Ми вирішили показати звичаї та вірування українського народу очима дитини і так, ніби маленький читач мандрує крізь віки й спілкується з нашими прабабусями та прадідусями, коли ті самі були дітьми. Який одяг вони носили? Якими забавками гралися? Як дражнили друзів? Яких пісень співали? Які подарунки готували на свята?..

Формат 170х220, 128 сторінок                                                             Ціна 90,00

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Енциклопедія для допитливих
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
60 грн
сотни книг
  • Рейтинг: 9.70(100)
  • Откуда: Украина, Киев