Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Малятко 4-6 років
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 146
(рейтинг объявления 0.1)
Состояние:
Новое
История продаж
Цена
28 грн    
Актуально на
09 декабря 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Откуда: Украина, Киев
  • Заходил(а): 16.12.2017 (22:06)

Характеристики товара:

  • Жанр
  • Детские
  • Язык
  • Украинский
  • Тип обложки
  • Мягкая
  Цікава математика. Базовий рівень

Пропонований посібник сприятиме формуванню в дитини певних знань та навичок: лічби в межах десяти, вимірювання предметів за допомогою умовної міри, орієнтування в часі та просторі тощо.

64 стр, обкладинка м´яка, формат 21 х 26 см.             Ціна 28,00


Цікава математика. Високий рівень


Пропонований посібник сприятиме формуванню в дитини певних знань та навичок: лічби в межах двадцяти, вимірювання довжини, об’єму, ваги за допомогою умовної міри, орієнтування в часі та просторі тощо. Для ознайомлення пропонуються деякі площинні та об’ємні фігури, одиниці ваги, довжини та об’єму. Проте головна увага приділяється цифрам та числам, кількісному та порядковому їх значенню, роботі з основними математичними знаками.

64 стр, обкладинка м´яка, формат 21 х 26 см.             Ціна 28,00


Готуємо руку до письма. Базовий рівень

Головна мета цього посібника— підготувати малюка та його руку до оволодіння письмом за допомогою найсучасніших методик та комплексу спеціально дібраних вправ. Ці вправи допоможуть зміцнити ще слабкі в такому віці м’язи кисті і пальчиків малюка, нададуть їм злагодженості і скоординованості, розвинуть м’язову пам’ять руки. Для цього дитині пропонуються різноманітні вправи на обведення та побудову різних фігур і графічних елементів, їх штрихування та розфарбовування. Тут також наведено вправи з написання фрагментів букв — як друкованих, так і каліграфічних.

64 стр, обкладинка м´яка, формат 21 х 26 см.             Ціна 28,00


Готуємо руку до письма. Високий рівень

Цей посібник є другою частиною однойменного зошита. Його мета - підготувати малюка та його руку до оволодіння письмом. Для цього дитині пропонуються різноманітні вправи на обведення та побудову різних фігур і графічних елементів. Тут наведено вправи з написаня фрагментів букв - як друкованих так і каліграфічних. Посібник цього рівня допоможе дитині користуватися зошитами в клітнику й косу лінію.


64 стр, обкладинка м´яка, формат 21 х 26 см.             Ціна 28,00Мовленнєве спілкування. Базовий рівень


Пропонований посібник із грамоти спілкування сприятиме формуванню в дитини певних знань про звук, слово, речення, склад, наголос. Займаючись за ним, діти оволодіють навичками проведення звукового аналізу слів, побудови речень за схемою та за допомогою умовних позначок, поділу слова на склади тощо.

64 стр, обкладинка м´яка, формат 21 х 26 см.             Ціна 28,00


Мовленнєве спілкування. Високий рівень

Пропонований посібник із грамоти спілкування сприятиме формуванню у дитини початкових навичок читання й письма, розвиткові фонематичного слуху. Він допоможе також закріпити й розширити знання дітей про звук, слово, наголошений та ненаголошений склад, речення, уміння розрізняти звуки на слух, їх послідовність у словах різної звукоскладової структури, за допомогою умовних позначок і без них (усно).

64 стр, обкладинка м´яка, формат 21 х 26 см.             Ціна 28,00


Розвиток мислення. Базовий рівень

Пропонований посібник з розвитку уваги, логіки та пам’яті допоможе вам розвинути інтелектуальні здібності дитини і, таким чином, якнайкраще підготувати її до школи.
Він сприятиме формуванню у малюка певних логічних умінь та навичок, підвищенню рівня його пізнавальної активності та ступеня сформованості психічних процесів: сприйняття, уваги, пам’яті, мислення, уяви, мовлення.

64 стр, обкладинка м´яка, формат 21 х 26 см.             Ціна 28,00


Розвиток мислення. Високий рівень

Пропонований посібник, що є другою частиною однойменного посібника, допоможе розвинути увагу, логіку, інтелектуальні здібності дитини і, таким чином, якнайкраще підготувати її до школи.


64 стр, обкладинка м´яка, формат 21 х 26 см.             Ціна 28,00


Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 
Фото №7
 
Фото №8
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Малятко 4-6 років
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
28 грн
сотни книг
  • Рейтинг: 9.70(100)
  • Откуда: Украина, Киев