Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Романи для дівчат Полліана, Леді Джейн, Таємничий сад, Енн СП Ранок

Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

Романи для дівчат Полліана, Леді Джейн, Таємничий сад, Енн СП Ранок
Состояние:
Новое
История продаж
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

9.70(100%)

  • Откуда: Полтава
  • Заходил(а): 20.11.2017 (21:09)
(0... (показать)
 Серія книг Романи для дівчат
видавництво Ранок

Полліанна
вартість книги 113 грн.

Повість про дівчинку з дивним ім´ям Полліанна, написана в 1912 році американською письменницею Елінор Портер, миттєво стала улюбленою книгою дітей по обидва боки Атлантичного океану. Яскраві й живі образи героїв, драматичне розповідання, присмачене м´яким гумором, глибока людяність — усе це відразу ж поставило «Полліанну» в один ряд із кращими зразками світової дитячої літератури. Героїня повісті маленька сирота — зуміла змінити життя цілого містечка й відкрити серця його мешканців. А відбулося це насамперед тому, що вона вміла любити, вірити, сподіватися й дарувати радість. Із тих пір уже кілька поколінь юних читачів захоплено співпереживають пригодам Полліанни, а книга Елінор Портер продовжує своє довге життя.


Леді Джейн

вартість книги 104 грн.

http://www.ranok.com.ua/info-ledi-dzhejn-17926.htm...

«Леді Джейн» — пронизлива і драматична повість американської письменниці Сесилії Джеймісон (1848–1909), створена на рубежі 20 ст. Цією історією дівчинки-сироти, сповненою неймовірних поворотів долі, таємниць і майже детективних обставин, уже більше століття зачитуються діти і підлітки. І сьогодні вона хвилює, переконує, викликає співчуття, а часом і сльози — недарма ця талановита книга по праву увійшла в золотий фонд світової літератури для дітей. Самотнє дитя леді Джейн, що протистоїть жорстокому і холодному світові, виходить переможцем у цій боротьбі — завдяки душевній красі, твердості характеру і вмінню бути вдячною і милосердною.


Енн із садиби Зелені Дахи

вартість книги 113 грн.

http://www.ranok.com.ua/info-enn-iz-sadibi-zeleni-...

Книга про рудоволосу дівчинку-сироту на ім’я Енн Ширлі була написана канадською письменницею Люсі Мод Монтгомері в 1908 році, але й сьогодні вона продовжує видаватися величезними накладами у США, Канаді, Великій Британії, Австралії, її перекладають багатьма мовами, за нею були зняті фільми, серіали-аніме, створені театральні спектаклі. Недарма сам Марк Твен одного разу назвав героїню Монтгомері «найзворушливішою та чарівною дитиною в художній літературі від часів безсмертної Аліси». Ця жива повість, сповнена гумору, життєвої правди й доброти, нікого не залишить байдужим: адже всякий, хто знайомий із творчістю Люсі Монтгомері, знає, які світлі почуття вона народжує!


Таємничий сад

вартість книги 113 грн.

http://www.ranok.com.ua/info-tajemnichij-sad-18054...

«Таємничий сад» — одна із найвідоміших дитячих книг чудової анг­лійської письменниці Френсіс Елізи Бернетт. Це історія розпещеної дівчинки, що виросла в багатій англійській сім´ї в Індії, але страждає від самотності. Ця самітність стає зовсім безвихідною, коли батьки десятирічної Мері Леннокс одночасно вмирають від страшної хвороби. Маленькій героїні доводиться переселитися в Англію, у графство Йоркшир, де розташований маєток її дядечка, але й там на неї чекають труднощі: адже вона дотепер не навчилася заводити друзів, по-доброму ставитися до людей і співчувати тим, хто цього потребує. Однак усе зміниться, тільки-но Мері виявить у маєтку маленький занедбаний сад, що ховається за високими стінами...переглянути ілюстрації до книг можно на сайті вид. Ранок
нажимаємо на кнопку БІЛЬШЕ ФОТО

Условия заказа:                                                                                                              
1. Заказ отправляем мне в виде личного сообщения, или с помощью "ЗАКАЗАТЬ". Обязательно указываем издательство, название книги, автора, язык издания (русский или украинский), количество.
2. Оплата: 100% предоплата на карту Приватбанка (после подтверждения наличия книг на складе поставщика, цены могут меняться каждый день, поэтому перед оплатой уточняем).  
3. Сроки доставки. Большая часть книг находится у поставщика в Украине в Харькове. Как правило, книги из наличия будут у меня в течение 2-3 дней , после отправления заказа в издательство. Заказ делаю практические каждые две недели.   Вам не придется ждать 3-4 недели книг. Как только книги оказываются у меня, отправляю заказчику.  
4. Доставка. Пересылка книг за Ваш счет транспортными компаниями Новая почта, Интайм и укрпочта. Со своей стороны   гарантирую порядочность, оперативность, квалифицированную консультацию и помощь   при подборе книг .  
Отказов, после того, как заказ отправлен поставщику - не принимаю!                                                                                                              
Всегда с удовольствием помогу в выборе


Собираю новый заказ!  
Присоединяйтесь!

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Романи для дівчат Полліана, Леді Джейн, Таємничий сад, Енн СП Ранок
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
f_gun
  • Рейтинг: 9.70(100)
  • Откуда: Полтава