Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

Дитяча література українською
Состояние:
Новое
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

4.66(100%)

  • Откуда: Киев
  • Заходил(а): 15.11.2017 (18:33)
 Продам цікаві книжки для дітей:
1. А.Кокотюха "Таємниця козацького скарбу" - 35грн
Перед тобою, любий читачу, справжній детектив, у якому беруть участь твої ровесники – тямущий Данько і спортивний Богдан, дівчинка Галка з навіженим страусом на прізвисько Футбол, кілька дорослих вуркаганів, а також непривітна ватага на чолі з Льонькою Гайдамакою... Йдеться, звичайно ж, про козацький скарб – бочку золотих монет і золоту козацьку булаву. Понад три століття ведуться пошуки цього безцінного скарбу, і лише в наші дні двоє школярів під час літніх канікул випадково наближаються до розгадки таємниці... Пан чи пропав, втікати чи залишатися, жити чи вмерти – ось такі непрості дорослі запитання постають перед відважними школярами... (9-12 років)
2. Єва Островська "Мама, Каська, я і гангстери" - 30грн
Неймовірні пригоди родини пухкої чотирнадцятирічної дівчинки Данути (у неї є мама та сестра-близнючка, а також домашні улюбленці кішка Целестинка, пес Богусь, вуж Теофілко та павучок Фридерік) на шкільних канікулах, коли всі вони поїхали на машині до озера, але колесо в машині спустило і все пішло шкереберть. Весела повість для школярів письменниці з Польщі Єви Островської.

3. Клаус Гагеруп "Маркус і дівчата" - 35грн
Спершу була Еллен Кристина, потім Беата, потім Каріанна, тоді Муна, тоді Ганна, тоді Гільда, тоді Турід, тоді Еллен, тоді Ліса, тоді Анна Беріт… — Сіґмунд суворо глянув на товариша. — Потім була Трюда, потім Елісабет, потім Тереса… Одне слово, всі дівчата в класі. І хто ж тепер? — Тепер Еллен Кристина. — Еллен Кристина. Вдруге? — Так, — тихо відповів Маркус. — У неї дуже красиві вуха. Перший раз я їх не помітив. Маркус Сімонсен закохався. Уп’ятнадцяте за два місяці. Та найстрашніше, що він не знає, як до дівчат підступитися… Ця книжка — друга в серії про непередбачуваного тринадцятирічного Маркуса — дуже популярна у світі. Українською перекладено вперше.  
4. Клаус Гагеруп   "Маркус і Діана" - 35грн

Більшого страхополоха, ніж Мавпус, на світі не було. Це він, тобто Маркус Сімонсен, до смерті страшився висоти й темряви. Це він, Маркус Сімонсен, був певен, що з´явився на світ для того, щоб його вдарила блискавка. Це він, Маркус Сімонсен, боявся павуків, собак і майже всього того, чого можна було на цьому світі боятися. А найдужче — дівчат.
Проте коли Маркус вдає із себе фана й пише листи відомим людям, то ніби перевтілюється. Тепер він не Маркус Сімонсен — він стара-престара осліпла бабуся, чи спортивна зірка, дискваліфікована за допінг, чи самотній мільйонер...
Ця книжка — перша в серії про непередбачуваного тринадцятирічного Маркуса — набула шаленого успіху у світі.  
Українською перекладено вперше. Для середнього шкільного віку.
5. О.Сайко "Кавярня на розі" - 35 грн

Читаючи цю книжку, ви не лише будете відчувати запахи кави і дощу (у творі панує осінь), а й записуватимете мудрі думки, на які наткнетеся. Лідка, колекціонер книжок, поет-невдаха, дядько Роман та інші – філософи, які досліджують цей світ і помічають в ньому певні закономірності. Хоча все-таки найуживанішим словом є «іноді»: це свідчить про непересічні ситуації, що не часто повторюються. Ось кілька цитат: «Іноді невідомі автори бувають цікавішими, ніж відомі. Бо ти не знаєш, чого від них чекати. Це завжди схоже на маленьке відкриття, яке немовби належить тільки тобі», «Іноді люди полюбляють створювати собі якісь перешкоди», «Усім у житті керує випадок. Він іноді може бути справедливим, а іноді сліпим», «Як каже дядько Роман, іноді варто ризикувати, щоби не жалкувати про втрачений шанс», «Чому іноді наші почуття є настільки незбагненними? Майже як поезія…».
Перегорнувши останню сторінку «Кав’ярні на розі», ви зрозумієте, що люди – це ті ж самі книги, які можна читати. А ще ви переконаєтеся в тому, що не варто здійснювати чужих мрій. І неодмінно відчуєте, як любите каву та книжки. (від 13 років)Подробнее: https://f.ua/vidavnictvo-starogo-leva/kav-jarnja-na-rozi-avtor-sayko-oksana.html, https://f.ua/shop/knigi/, https://f.ua/brand/vidavnictvo-starogo-leva/

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Дитяча література українською
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
35 грн
monysha
  • Рейтинг: 4.66(100)
  • Откуда: Киев