Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

L´Oreal Men Expert Дезодоранти-антиперспіранти аерозольні і кулькові

L&acuteOreal Men Expert Дезодоранти-антиперспіранти аерозольні і кулькові
Просмотры объявления
сегодня: 2 | всего: 592
(рейтинг объявления 0.07)
Состояние:
Новое
Пол: Мужской
Цена
90 грн    
Актуально на
10 декабря 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любой транспортной компанией
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

3.52(100%)

  • Заходил(а): 12.12.2017 (21:18)
  Продаються оригінальні, чоловічі дезодоранти-антиперспіранти L´Oreal Men Expert. В наявності 6 видів аерозольних дезодорантів і 4 види кулькових.

  L´Oreal Men Expert  Дезодорант-антиперспірант чоловічий Carbon Protect 150мл. - Оригінал. Завдяки високоефективній технології 4в1, дезодорант-антиперспірант допомагає усунути 4 проблеми за 1використання:1. Контролює потовиділення і усуває неприємні запахи.  2.Ульт-ра поглинаючі мікрокапсули забезпечують відчуття тривалої сухості у місцях потовиділення. 3. Форму-ла з активними речовинами забезпечує довготривалий антибактеріальний захист Вашої шкіри. 4.Інно-ваційна технологія унеможливлює появу білих слідів у місцях використання дезодоранту.   Має свіжий стійкий аромат.   Дерматологічно протестований. Не містить спирту!

Використання: перед використанням струшують флакон і розпилюють на тіло з відстані 15см. У випадку забиття отвору для розпилення, промийте його теплою водою.L´Oreal Men Expert Антиперспірант спрей Invicible Man 96h Non Stop 150мл.-Оригінал.   Зменшує потовиді лення і усуває  неприємний  запах до 96 годин. Спеціаль-на  формула  забезпечує  відчуття сухості у місцях потовиділення. Стійкий, свіжий аромат. Дерматологічно протестовано.

Використання: перед використанням струшують флакон і розпилюють на тіло з відстані 15см. У випадку забиття отвору для розпилення, промийте його теплою водою.

L´Oreal Men Expert  Дезодорант-антиперспірант чоловічий Heat Protect 150мл. - Оригінал. Ефективно протидіє потоутворенню: при високих температурах, при інтенсивно-му русі і під час стресових ситуацій. Спеціальна формула містить температуростійкі керамічні компо-ненти (ceramic system), завдяки яким забезпечується ефективний захист від поту навіть при температурі 45гр.С. Також дезодорант-антиперспірант має такі характеристики: 1. Контролює потовиділення і усу-ває неприємні запахи.   2.Містить активні мікро-поглиначі вологи, які протидіють утворенню потовиді-лення. 3. Має стійкий, свіжий аромат. Дерматологічно протестований.

Використання: перед використанням струшують флакон і розпилюють на тіло з відстані 15см. У випадку забиття отвору для розпилення, промийте його теплою водою.

L´Oreal Men Expert  Дезодорант-антиперспірант чоловічий Cool Power 150мл. -Оригінал. Охолоджуючий удар. Cryo Caps Технологія. Створений лабораторією L´Oreal Paris за  результатами  дослідженнь з  охолоджуючими  компонентами. Має такі характеристики: 1.Створює  ефект охолодження. 2. Контролює потовиділення і усуває неприємні запахи. 3. Містить у складі спеці-альні мікропоглиначі вологи, які надовго (до 48годин) захищають від потовиділення. 4. Має дуже сві-жий, м´ятний аромат.   Дерматологічно протестований. Не містить спирту!

Використання: перед використанням струшують флакон і розпилюють на тіло з відстані 15см. У випадку забиття отвору для розпилення, промийте його теплою водою.  

L Oreal Men Expert Дезодорант-антиперспірант Invinsible sport 150мл.   Високоефективний засіб   від потовиділення! Комбінація формули Анти-потовиділення і магнезієвого комплексу забезпечує довготривале відчуття свіжості (96годин).

-Усуває неприємний запах від поту і зменшує потовиділення.

-Магнезія поглинає потовиділення.

-Має свіжий деревинний аромат.

-Забезпечує оптимальний захист при активному стилю життя і під час інтенсивної фізичної праці.

Без алкоголю! Дерматологічно протестовано.

Виготовлено у Німеччині.

L’Oreal Men Expert Дезодорант-антиперспірант Sensitive Control 150мл.   Дезодорант спеціально розроблений для догляду за чутливої шкірою. Містить у складі березовий сік, який забезпечує оптимальний догляд за чутливою шкірою. Ефективна формула без вмісту солей алюмінію і алкоголю, зволожує і захищає Вашу шкіру. Усуває неприємний запах і залишає по собі стійкий (24години) деревинно-свіжий аромат. Дерматологічно протестований.

Виготовлено у Німеччині.

L´Oreal Men Expert Антиперспірант роликовий Invicible Man 96h Non Stop 50мл.- Оригінал.   Зменшує потовиді-лення і усуває  неприємний  запах до 96 годин. Спеціальна  формула  забезпечує  відчуття сухості у місцях потовиділення. Стійкий, свіжий аромат. Дерматологічно протестовано.

Оплата на карту Приватбанку. Відправка здійснюється транспортними компаніями (Нова Пошта, Гюнсел, Ін-Тайм, Делівері) або Укрпоштою.

L´Oreal Men Expert  Кульковий дезодорант-антиперспірант чоловічий Carbon Protect 50мл.   Завдяки високоефективній технології 4в1, дезодорант-антиперспірант допомагає усунути 4 проблеми за 1 використання: 1.  Кон-тролює потовиділення і усуває неприємні запахи.    2.Ультра  поглинаючі мікрокапсули забезпечують відчуття тривалої сухості у місцях потовиділення. 3. Формула з актив-ними речовинами забезпечує довготривалий антибактеріальний захист Вашої шкіри. 4.Інноваційна технологія унеможливлює появу білих слідів у місцях використання де-зодоранту.    Має свіжий стійкий аромат.    Дерматологічно протестований. Не містить спирту!

Перед використанням дезодорант струшують!

Виготовлено у Німеччині.

  L Oreal Men Expert Кульковий дезодорант-антиперспірант Invinsible sport 50мл.     Високоефективний засіб   від потовиділення! Комбінація формули Анти-потовиділення і магнезієвого комплексу забезпечує довготривале відчуття свіжості (96годин). Без алкоголю! Дерматологічно протестовано. Перед використанням дезодорант потрібно струснути!

Виготовлено у Німеччині.

L Oreal Men Expert Кульковий дезодорант-антиперспірант Sensitive Control 50мл.     Спеціально розроблений для догляду за чутливою шкірою. Містить у складі березовий сік. Без солей алюмінію! Без алкоголю! Забезпечує 24 годинний захист ! Перед використанням дезодорант потрібно струснути! Дерматологічно протестовано.

Виготовлено у Німеччині.  Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 
Фото №7
 
Фото №8
 
Фото №9
 
Фото №10
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
L´Oreal Men Expert Дезодоранти-антиперспіранти аерозольні і кулькові
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
90 грн
Aketpa
  • Рейтинг: 3.52(100)
  • Откуда: