Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Ведмежа на імя Падінгтон. пригоди ведмежа, за кордоном. працює СП Ранок

Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

Ведмежа на імя Падінгтон. пригоди ведмежа, за кордоном. працює СП Ранок
Состояние:
Новое
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

9.70(100%)

  • Откуда: Полтава
  • Заходил(а): 28.12.2017 (15:30)
(0... (показать)
  Ведмежа на ім’я Падінгтон!
фото 1 - книга перша в серії
вартість  76 грн.
Коли понад 50 років тому англійський письменник Майкл Бонд написав свою першу книгу про ведмежатка Падінгтона, він навіть і гадки не мав, що пригодами його героя захоплюватимуться діти в усьому світі, книжки видаватимуть багатомільйонними накладами.                                      

Чому ж так популярні ці книжки серед дітлахів різних країн? Чому все нові й нові покоління маленьких читачів у захваті від витівок маленького ведмедика? Мабуть тому, що  Падінгтон ні на кого не схожий. Чи хтось коли-небудь чув про ведмедів, які ходять на ринок за харчами? Ні, тому що ведмедик Падінгтон один такий. Але хазяйновитість ведмежатка не йде в жодне порівняння з його головним талантом — устрявати в найрізноманітніші халепи. Падінгтона не назвеш шибеником, адже він, хоч і маленький, але доволі серйозний англійський джентльмен. І все ж таки з ним повсякчас щось трапляється. Як не дивно, закінчується все напрочуд добре. Наприкінці чергової своєї пригоди Падінгтон знаходить нових шанувальників і, звичайно, залишається загальним улюбленцем родини Браунів. Чому? Звісно тому, що ведмеді завжди падають на всі чотири лапи.  

Усе про Падінгтона
фото 2 - друга книга в серії
Ведмедик із Дрімучого Перу радо береться за фотографування і ремонт власної кімнати, із захватом розслідує справу про зниклий гарбуз, залюбки влаштовує феєрверк і завзято прибирає садові доріжки від снігу. Можливо, у когось у житті це звичайні буденні справи, але тільки не у нашого героя.
вартість  72 грн.
         
Пригоди ведмежати Падінгтона
фото 3 - третя книга в серії
вартість  72 грн.

Падінгтон за кордоном
фото 4 - четверта книга в серії
вартість  72 грн.

Падінгтон допомагає
фото 5 - п´ята книга в серії
Час від часу ведмежа Падінгтон відчуває нестерпне бажання бути корисним. Спочатку він спробує допомогти містерові Брауну управляти човном. Потім вирушить на аукціон разом із містером Грубером. А ще готуватиме обід, пратиме білизну у пральні, робитиме підставку для газет і навіть стане у пригоді органісту в кінотеатрі! Звичайно, всі ці справи завдадуть додаткового клопоту сімейству Браунів. Цікаво, і як тільки вони обходилися без свого ведмедика?
вартість  72 грн.

Падінгтон рушає вперед
фото 6 - шоста книга в серії
У змаганнях із потрапляння в халепи ведмежа Падінгтон напевно здобуде перемогу. Невдалий ремонт у будинку сусіди, шарварок на мармеладній фабриці, скандал у музеї, героїчне чищення димаря, неймовірна гра у крикет — ось неповний перелік нових подвигів юного джентльмена з Далекого Перу. Як і завжди, все скінчиться напрочуд добре. Адже ведмедик за натурою оптиміст, який ніколи не опускає лапи.
вартість  72 грн.


Серія книг Вендмежа Падінгтон  
Условия заказа:                                                                                                                                                  
1. Заказ     отправляем мне в виде личного сообщения, или с помощью "ЗАКАЗАТЬ". Обязательно указываем издательство, название книги, автора, язык издания (русский или украинский), количество.                                                                              
2. Оплата:   100% предоплата на карту Приватбанка (после подтверждения наличия книг на складе поставщика, цены могут меняться каждый день, поэтому перед оплатой уточняем).  
3.Сроки доставки.       Большая часть книг находится у поставщика в Украине в Харькове. Как правило,       книги из наличия будут у меня в течение 2-3 дней       , после отправления заказа в издательство.     Заказ делаю практические каждые две недели. Вам не придется ждать 3-4 недели книг. Как только книги оказываются у меня, отправляю заказчику.
4. Доставка.               Пересылка книг за Ваш счет транспортными компаниями Новая почта, Интайм и укрпочта.                                                                              
Со своей стороны     гарантирую порядочность, оперативность, квалифицированную консультацию и помощь при подборе книг.     Отказов, после того, как заказ отправлен поставщику - не принимаю!                                              
Всегда с удовольствием помогу в выборе!                                                                            
С уважением, Татьяна

Собираю новый заказ!  
Присоединяйтесь!
Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Ведмежа на імя Падінгтон. пригоди ведмежа, за кордоном. працює СП Ранок
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
f_gun
  • Рейтинг: 9.70(100)
  • Откуда: Полтава