Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

Питер Пэн, Пітер Пен, Венді, Дж. М. Баррі СП Ранок
Состояние:
Новое
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

9.70(100%)

  • Откуда: Полтава
  • Заходил(а): 20.11.2017 (21:09)
(0... (показать)
    Пітер Пен

видавництво Ранок

Усі діти рано чи пізно стають дорослими. Проте, існує один-єдиний виняток — завжди двана­дцятирічний Пітер Пен, втілення найпотаємніших фантазій своїх аж ніяк не казкових однолітків.       Вільний від батьківського піклування, він уміє літати, живе на казковому острові, що населений феями, русалками, індіанцями, піратами       . З Пітером увесь час трапляються неймовірні пригоди. Інколи його життя піддається смертельній небезпеці. Проте Пітер гідно долає найскладніші випробування. Та іноді він усе ж таки відвідує наш нуднуватий реальний світ — хоча б задля того, щоб нишком послухати казки, що їх дівчинка Венді розповідає своїм молодшим братам... Романтична і трохи сумна книжка шотландського письменника Дж. М. Баррі — одна з найзнаменитіших дитячих книжок 20 століття — вийшла друком у 1904 р. і відтоді незмінно зворушує і хвилює серця юних читачів і читачок. Особливу увагу звертаємо на роботу       художника Івана Кравця     . Цей художник-графік, ілюстратор, дизайнер є учасником і лауреатом ряду міжнародних виставок графіки й екслібриса, успішно співпрацює з українськими, російськими та молдовськими видавництвами.   Іван Кравець ілюстрував твори Астрід Ліндґрен, Ганса Крістіана Андерсена, Чарльза Діккенса, Анатолія Григорука, Анни Владимирської та ін           . Нам пощастило залучити до участі в проекті такого талановитого художника, і ми дуже задоволені результатами нашої співпраці. Адже Пітер Пен та всі інші герої у творчій інтерпретації надають відомій усім історії особливого настрою та вирізняють наше видання з-поміж інших. Приємно, що роботу художника високо оцінили зарубіжні фахівці. У листопаді-грудні минулого року у місті Нью-Йорк (США) проходила виставка ілюстрацій українських художників «Мандрівки по країні книг: сучасні ілюстратори дитячої літератури».               Ілюстрації Івана Кравця до «Пітера Пена» були виставлені в АРТ-галереї коледжу Кінгзборо і використовувалися як рекламний фон на візитівках, каталогах та логотипі цього заходу. «Пітер Пен» від видавництва «Ранок» — це чудове подарункове видання, що стане улюбленою книгою дитини на довгі роки.


http://www.ranok.com.ua/info-piter-pen-15932.html


ВАРТІСТЬ 135 грн.


Условия заказа:                                                                                                              
1. Заказ       отправляем мне в виде личного сообщения, или с помощью "ЗАКАЗАТЬ". Обязательно указываем издательство, название книги, автора, язык издания (русский или украинский), количество.                    
2. Оплата:       100% предоплата на карту Приватбанка (после подтверждения наличия книг на складе поставщика, цены могут меняться каждый день, поэтому перед оплатой уточняем).
3. Сроки доставки.   Большая часть книг находится у поставщика в Украине в Харькове. Как правило,                   книги из наличия будут у меня в течение 2-3 дней   , после отправления заказа в издательство.   Заказ делаю практические каждые две недели   . Вам не придется ждать 3-4 недели книг. Как только книги оказываются у меня, отправляю заказчику.                  
4. Доставка.   Пересылка книг за Ваш счет транспортными компаниями Новая почта, Интайм и укрпочта.                          
Со своей стороны   гарантирую порядочность, оперативность, квалифицированную консультацию и помощь             при подборе книг .  
Отказов, после того, как заказ отправлен поставщику - не принимаю!                                                                                                              
Всегда с удовольствием помогу в выборе!                                                                                                              
С уважением, Татьяна      
Собираю новый заказ!  
Присоединяйтесь!

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Питер Пэн, Пітер Пен, Венді, Дж. М. Баррі СП Ранок
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
f_gun
  • Рейтинг: 9.70(100)
  • Откуда: Полтава