Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Мери Поппинс, возращается, открывает двери, от А до Я СП Махаон

Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

Мери Поппинс, возращается, открывает двери, от А до Я СП Махаон
Состояние:
Новое
История продаж
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

9.70(100%)

  • Откуда: Полтава
  • Заходил(а): 20.11.2017 (21:09)
(0... (показать)
  Мері Поппінс: Казкова повість

видавництво Махаон-Україна

Рецензія на нигу

Попри правило номер один, яке ви прочитаєте трохи нижче, у всіх нас вже є певне уявлення про образ Мері Поппінс. Це така небагатослівна й не схильна до телячих ніжностей няня із суворими правилами й чітким уявленням про справжню англійську благопристойність. Ідеальний зачин для найнеймовірніших чудес, правда? Бо ж диву ніде так не терпиться з’явитися, як саме там, де його геть не чекають!

Отож і ми – почнімо з правил.                        

1. Забудьте про стару радянську екранізацію. Книжка й фільм – це дві окремі реальності, абстрагуйтеся.                        

2. Приготуйтеся до подорожі без жодних гарантій. Адже завжди є варіант, що все насправді не так і дітям просто привиділось. З усіх історій Мері Поппінс повертається знову в свою незворушну благопристойність, тож і ви можете почуватися трохи непевно – а чи й справді це зі мною було?                        

3. Читайте неспішно, мимохідь милуючись чудовою поліграфією й уважно роздивляючись малюнки Арсена Джанік’яна – художник влучно розставляє акценти, обираючи для ілюстрації найзворушливіші моменти повісті.                        

4. Кожен розділ книжки сприймайте як окрему новелу, яка починається так, мовби хоче всього-на-всього тебе трохи здивувати й розважити, а закінчується так, мовби виходить з твого серця кудись у зоряну ніч, дверей не зачинивши. Як ота історія про корову, якій на ріг упала зірка і вона невпинно танцювала й віддала б усе, щоб нарешті спекатись того дива, а коли спекалась – мандрувала світом і шукала його знову. Чи історія про близняток, які до року вміли говорити з пташками, а далі вже ні, і ворон на підвіконні плакав, що вони його вже не зрозуміють. Чи про те опівнічне приклеювання до неба зірок з імбирних коржиків. Чи про птахарку, яка на ніч, як мама-курка, в широчезних зборках своєї спідниці ховає міських пташок, аби не мерзли. Чи… та, власне, кожна історія з отаким ефектом!                        

5. «Вихідний день» – це розділ для дорослих. Помрійте.                        

6. Дивіться не здивуйтеся, що вам дивуються також. З розділу «Різдвяні подарунки» ви зрозумієте важливу річ: чудеса не завжди роблять нам милість, спускаючись на землю, іноді для них самих це радість – нарешті наблизитись. Як для тієї зірки з далекого неба, яка прилетіла на Землю купувати своїм сестрам із сузір’я подарунки на Різдво, й була страшенно втішена, побачивши нарешті зблизька того Майкла і Джейн.                        

7. Прислухайтеся до промови Королівської Кобри на Дні народження Мері Поппінс, коли всі звірі в зоопарку пустилися в танок. Адже вона знає, що каже: «І до того ж, – вона облизалася своїм страшним роздвоєним язиком, – можливо, що їсти й бути з’їденим – одне й те саме. Моя мудрість каже мені, що це так. Адже всі ми – й ви в містах, і ми в джунглях – однієї плоті й крові. Всі ми однакові – і дерево над нами, й камінь під нашими ногами, й зірки, й пташки, й звірі… Всі ми одне ціле, і всіх нас чекає одна мета. Пам’ятай це, дитинко, навіть тоді, коли вже не пам’ятатимеш мене…                        

– Як це дерево може бути каменем? Я – не пташка, Джейн – не тигр! – уперто заперечив Майкл.                        
– Думаєш-ш-ш, ні? –просичала у відповідь Кобра. – А ти поглянь! – вона кивнула в бік Майдану. Там птахи й звірі, що купчилися круг Мері Поппінс, погойдувались туди-сюди, наче одне велике ціле; сама Мері теж погойдувалася разом із ними. Натовп рухався в одному ритмі, ніби маятник величезного годинника. Навіть дерева легенько згиналися, а місяць у небі колихався, мов корабель на морських хвилях».                        

8. А тепер – звісно ж, головне правило: забудьте про всі правила й просто насолоджуйтеся чудовою повістю, яку переклав українською Володимир Панченко.                        

9. І коли Мері Поппінс підхопить Західний вітер, не поспішайте сумувати разом із Майклом та Джейн. Видавництво «Рідна мова» готує продовження – ще сім книжок!


Іллюстрації     http://jmelyk.com.ua/meri-popins  

Вартість книги з серії  113 грн.


Условия заказа:                                                                                                                              
1. Заказ         отправляем мне в виде личного сообщения на форуме, или же с помощью "ЗАКАЗАТЬ". Обязательно указываем издательство, название книги, автора, язык издания (русский или украинский), количество.                                                      
2.Оплата:   100% предоплата на карту Приватбанка (после подтверждения наличия книг на складе поставщика, цены могут меняться каждый день, поэтому перед оплатой уточняем).              
3. Сроки доставки.   Большая часть книг находится у поставщика в Украине в Харькове. Как правило,         книги из наличия будут у меня в течение 2-3 дней   , после отправления заказа в издательство.   Заказ делаю практические каждые две недели . Вам не придется ждать 3-4 недели книг. Как только книги оказываются у меня, отправляю заказчику.                      
4.Доставка.   Пересылка книг за Ваш счет транспортными компаниями Новая почта, Интайм и укрпочта.                                                                                        
Со своей стороны   гарантирую порядочность, оперативность, квалифицированную консультацию и помощь         при подборе книг. Отказов, после того, как заказ отправлен поставщику - не принимаю!                                                                                                                            
Всегда с удовольствием помогу в выборе!                                                                                                                              

С уважением, Татьяна.  

Собираю новый заказ!  

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Мери Поппинс, возращается, открывает двери, от А до Я СП Махаон
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
f_gun
  • Рейтинг: 9.70(100)
  • Откуда: Полтава