Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Читать-модно
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 1 242
(рейтинг объявления 1.25)
Состояние:
Б/У
История продаж
Цена
25 грн    
Актуально на
18 ноября 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
 • Откуда: Украина, Киевская область
 • Заходил(а): 22.11.2017 (17:18)

Характеристики товара:

 • Жанр
 • Художественные
 • Язык
 • Украинский
 • Тип обложки
 • Мягкая
 • Твердая

Книги в идеальном состоянии. Все очень интересные,   прочитанные на одном дыхании.  

1. Сергій Жадан "Anarchy in the UKR". -223 с.. цена-30 грн   Книга Сергія Жадана Anarchy in the Ukr починається з   відбуття головного героя в подорож. Головний герой, від імені якого ведеться оповідь, є майже точним відображенням самого автора в "задзеркаллі" свого твору, автор узагалі намагається створити і якнайбільше поширити враження про невигаданість усього написаного. Тому і подорож ця претендує на те, щоб бути відтвореною не тільки в уяві читача, а й — гіпотетично — у реальності. Тобто є ілюзія того, що можна хоч завтра відтворити самому цю подорож — узяти квиток із Харкова до Сватового на поїзд, указаний автором, і далі розгортати свою подорож степами й містами за вказаним у книжці маршрутом.   Чому ілюзія? Тому що розповідь про мандрівку, як, власне, про все, що траплялося з головним героєм, інколи рішуче відмовляється слідувати ритму, притаманному, наприклад, подорожнім заміткам, або несподівано перетворюється, скажімо, в музичну тему, тільки явлену за допомогою слів.  

2. Ізабелла Сова "Терпкість вишні".-253 с. цена-25 грн   Ізабелла Сова — відома польська письменниця і перекладачка, авторка сенсаційної “ягідної трил огії”, що стала бестселером не тільки у Польщі, але й за її межами. “Терпкість вишні” - друга повість, що входить до трилогії, - українською мовою друкується вперше. Вишеслава, яку всі називають просто Вишня, намагається виправдати батьківські сподівання: вона навчається в університеті, відзначає усі свята з батьками і ніколи їх не обманює. Але у вісімнадцять років так складно знайти особистий шлях у житті, своє бачення світу, особливо коли всі навкруги вважають сучасну молодь поколінням монстрів.

3. Ірен Роздобудько- "Ранковий прибиральник" - 164 с. М"яка обкладинка, трохи пожовклі від часу сторінки книга 2004 р, купувала в 2008 десь році). ціна- 25 грн .

Прочитай її тільки заради того, щоб зрозуміти, що нічого не можна залишати на потім – ні слів, ні зізнань, ні подарунків.

4   «36 пісень про життя» Катерини Хінкулової – ЦЕ...

...легко, повітряно, просто, часом банально, дуже часто – правдиво, відверто, щиро, гладенько, водночас – рельєфно. Глибоке занурення в життя і раптове стрімке підняття на поверхню, поверхнево, іноді сміливо, іноді - вдавано скуто, іноді легко… Надзвичайно ЛЕГКО. Це коли ти спокійний, коли ти кружляєш у прозорому осінньому повітрі, коли ти безтурботний і вітер так само безтурботно тобою грається, а тобі приємно, а ти ні про що не думаєш, а ти літаєш... ти... тобі добре...


«36 пісень про життя» Катерини Хінкулової – ЦЕ...

...розслаблююча проза (чи то пак – не напружуюча?), проза для тих, хто стомився від постмодерного мізкойобства, часто пустого, часто беззмістовного і ще частіше – відверто графоманського (я люблю постмодернізм).   Герої виписані РеЛьЄфНо. А молодим письменникам, зазвичай, дуже рідко вдається створити цей «рельєф» – зазвичай їхні герої клоновано-однакові, зазвичай вони мають ОДИН характер, який розбитий на частинки і ці частинки розкидані по псевдодушах псевдогероїв. В результаті – герої не самостійні, їхні душі несамостійні, всі вони пов’язані і зв’язані одним ланцюгом. У Хінкулової цей ланцюг відсутній. Її герої – самодостатні особи. Її герої іноді здаються дуже реальними. Її герої викликають емоції.

тверда обкладинка, 208 сторінок, ціна 25 грн. в хорошому стані, трохи сторінки пожовкли від часу.


5. Лариса Денисенко "кавовий присмак кориці" - Інколи видається, що достатньо пришвидшити ходу, і вже за наступним поворотомбуде саме те місце, куди мріяв потрапити усе своє життя. Тобі достеменно відомо, яке воно. І ось ти на місці, але і місце виявляється іншим, і оточують тебе зовсім не ті, про кого мріяв ще вранці...

Він думає, що народжений кохати тільки її, вона думає, що нарешті знайшла своє кохання у особі його батька, його батько просто кохає іншу людину.
І ця історія непорозумінь може виявитися трикутником, або чотирикутником, а може й тим, чому поки що немає назви у нашому вимірі.

Стан на 4-, але дуже цікава, 208 с. ціна 20 грн

6. Юрко Покальчук "Хулігани" -   Юрко Покальчук – культовий письменник сучасності, улюбленець молоді, науковець, музикант, мандрівник і шукач пригод, відомий ще й численними творами інтелектуально-еротичного спрямування.


Неймовірне, жахливе, непомітне для благополучного світу, але правдиве, жорстоке і химерне життя нашого українського “дна”, куди потрапляють підлітки, тікаючи із неблагополучних родин.Вони бомжують, крадуть, змалечку пізнають всі гріхи світу – від розгульного сексу до алкоголю, наркотиків і азартних ігор, і лише потім, уже потрапивши за грати, важко і дещо запізніло починають осягати своє минуле життя, - ось про що нова книжка Юрка Покальчука. Мені ця книга дуже сподобалася, 220 с, стан на 4-
ціна 25 грн

пересилаю укрпоштою. Є ще багато книг в інших об"явах.
Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Читать-модно
 • Доставка: Вся Украина
 • Cостояние: Б/У
25 грн
olenkastrekoza
 • Рейтинг: 9.70(100)
 • Откуда: Украина, Киевская область