Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

LOreal VIVEpro. Професійні шампуні та бальзами для волосся 384мл. -США

LOreal VIVEpro. Професійні шампуні та бальзами для волосся 384мл. -США
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 233
(рейтинг объявления 0.1)
Состояние:
Новое
Цена
180 грн    
Актуально на
10 декабря 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любой транспортной компанией
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

3.52(100%)

  • Заходил(а): 11.12.2017 (20:12)
 L´Oreal VIVEpro. Професійні шампуні та бальзами для волосся 384мл.-США
L’Oreal VIVE pro. Шампунь Color Vive для фарбованого (сухо-го або пошкодженого) волосся (384мл.) Рекомендований експертами по догляду за волоссям від L’Oreal.Фарбоване волосся часто стає сухим,пористим і ламким, а також воно втрачає  колір від шкідливого впливу навколишнього середовища Шампунь ніжно очищає волосся і живить його вологою. Технологія подвійного UF-фільтру забез-печує довготривалу яскравість кольорів і захищає волосся від пошкоджень.Після використання шампуню Ваше волосся стане більш еластичним і приємним на дотик.Для оптимального догляду використовуйте шампунь в поєднанні з ополоскувачем.

L’Oreal VIVEpro.Ополоскувач Color Vive для фарбованого (сухого або пошкодженого волосся) 384мл. Рекомендований експертами по догляду за волоссям  від L’Oreal. Фарбоване  волосся часто стає сухим,пористим і ламким,а також воно втрачає колір від шкідливого впливу навколишнього середовища. Ополоскувач ніжно доглядає за волоссям, розплутує вузли, покращує розчісування і живить його вологою.Технологія подвійного UF-фільтру забезпечує  довготривалу  яскравість  ко-льорів і захищає  волосся  від пошкоджень. Після користування  ополоскувачем Ваше волосся стане більш  еластичним і приємним на дотик.  

L´Oreal VIVE pro.Зволожуючий шампунь Hydra Gloss для дуже сухого, пошкодженого  волосся 384мл. Рекомендований  експертами по догляду за волоссям від  L´Oreal. Ваше  волосся стає сухим та  потьм´янілим від шкідливого впливу навколишнього середовища, частого фарбування, хімічних завивань та надмірного стайлінгу.Шампунь Hydra Gloss містить інноваційний комплекс догляду з бджо-линого маточного молочка, який глибоко проникає у волокна волосся, що дозволяє  збільшити його зволоження до 7 разів. Шампунь ніжно  очищає  Ваше волосся, повертає йому м´якість та блиск. Для оптимального догляду використовуйте шампунь разом з ополоскувачем Hydra Gloss.

L´Oreal VIVE pro.Зволожуючий ополоскувач Hydra Gloss для дуже сухого, пошкодженого волосся 384мл. Рекомендований експертами по догляду за волоссям від L´Oreal. Ваше волосся стає сухим та потьм´янілим від шкідливого впливу  навколишнього середовища,  частого фарбування, хімічних  завивань та надмірного  стайлінгу.Ополоскувач Hydra Gloss містить  інноваційний комплекс догляду з бджолиного маточного  молочка,  який  глибоко проникає у волокна  волосся, що  дозволяє  збільшити його зволоження до 7 разів. Він покращує розчісування  волосся, повертає йому м´якість та блиск.  

L´Oreal VIVE pro.For Men Чоловічий шампунь з ополоскувачем (2в1) для тонкого та рідкого волосся  384мл.Рекомендований експерта-ми по догляду за волоссям від l´Oreal.Після використання цього шампуня, завдяки технології Regenium-XY, Ваше тонке і рідке волос-ся стане більш густішим і пишнішим. Шампунь збільшить  об´єм Вашого  волосся і зміцнить його від  коріння до самих кінчиків та за-безпечить оптимальний догляд за шкірою голови. В цьому  виробі поєднано два засоби для догляду за волоссям: шампунь і ополос-кувач.Для щоденного використання.
 Цей шампунь вважається одним з кращих шампунів для чоловіків в США та Канаді!


L´Oreal VIVE pro. For Men Чоловічий шампунь для тонкого та рідкого волосся 384мл.Рекомендований експертами по догляду за волос-сям від l´Oreal.Після використання цього шампуня, завдяки технології Regenium-XY, Ваше тонке і рідке волосся стане більш густішим і пишнішим. Шампунь збільшить об´єм Вашого волосся і зміцнить його від коріння до самих кінчиків та забезпечить оптимальний дог-ляд за шкірою голови. Для щоденного використання.

L´Oreal VIVE pro.Зволожуючий шампунь Hydra Gloss для сухого волосся (384мл.) Рекомендований  експертами по догляду за волос-сям від L´Oreal. Ваше волосся стає сухим та потьм´янілим від шкідливого впливу навколишнього середовища, частих фарбувань, хі-мічних завивань та надмірного стайлінгу.Шампунь Hydra Gloss містить інноваційний комплекс догляду з бджолиного маточного молоч-ка, який  глибоко проникає у структуру  волосся, що дозволяє до 7разів збільшити  його зволоження.  

L´Oreal VIVE pro.Шампунь Nutri Gloss для дуже пошкодженого волосся, середньої та великої довжи-ни 384мл.   Р екомендований екс-пертами по догляду за волоссям від L´Oreal. Волосся пошкоджується і втрачає блиск (тьм´яніє) від теплового моделювання та шкід-ливого  впливу навколишнього середовища. Після  використання шампуню VIVE pro. Nutri Gloss в поєднанні з ополоскувачем    Ваше волосся буде м´яким та ніжним на дотик, наче кашемір, матиме неперевершений  дзеркальний  блиск. Шампунь ефективно усуває по-січення кінчиків волосся, м´яко очищає не обтяжуючи його, підживлює його поживними  речовинами, тим самим зміцнюючи його і по-вертає йому пружність та життєву силу.

Оплата на карту Приватбанку. Відправка здійснюється транспортними компаніями (Нова Пошта, Гюнсел, Ін-Тайм. Делівері) або Укр-поштою.
Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 
Фото №7
 
Фото №8
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
LOreal VIVEpro. Професійні шампуні та бальзами для волосся 384мл. -США
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
180 грн
Aketpa
  • Рейтинг: 3.52(100)
  • Откуда: