Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Adidas Туалетні води чоловічі 100мл. ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ

Adidas Туалетні води чоловічі 100мл. ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 264
(рейтинг объявления 0.1)
Состояние:
Новое
Пол: Мужской
История продаж
Цена
152 грн    
Актуально на
15 декабря 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любой транспортной компанией
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

3.52(100%)

  • Заходил(а): 15.12.2017 (23:15)

Характеристики товара:

  • Пол
  • Мужчинам
  • Объем, мл
  • 200 мл
 Туалетні води Adidas  в повному асортименті:

Adidas Туалетна вода чоловіча  Get Ready! (100мл.)   -оригінал.  Аромат створе- ний для сучасного самодостатнього чоловіка. Він незалежний і ніколи не поступається своїми принци-пами. Такий чоловік наділений величезною силою волі, завжди має багато ідей та планів і успішно до-сягає високого статусу у суспільстві.

 Початкові ноти: зелений мандарин, солодкий ананас, солонуваті морські ноти.

 Ноти "серця": екзотичні фрукти, мускатна шавлія, гірка лаванда.

 Кінцеві ноти: пачулі, сандалове дерево, білий кедр.

  Adidas Туалетна вода чоловіча Intense Touch (100мл.)   Аромат розроблений для людей, які захоплюються спортом і беруть  приклад з легендарних спортсменів. Обличчям лінії Intense Touch є видатний футболіст Зінедін Зідан.

У ароматі відчуваються нотки деревини, неспілих плодів та спецій. Збуджуюча та насичена композиція захоплює нотками чорного  перцю, деревної  смоли і  розмарину. У "серці" ноти  змінюються яскравим коктейлем з яблука, ківі, чорного чаю та бобів тонка. Пікантний шлейф кедру та пачулі, теплі відтінки сандалового дерева та мускусу підкреслять чутливий та мужній образ володаря аромату.

Початкові ноти: спеції, чорний перець. деревна смола, розмарин.

Ноти "серця": яблуко, ківі, чорний чай, боби тонка.

Кінцеві ноти: пачулі, сандалове дерево, мускус, екстракт шкіри, гваякове дерево.

Adidas Туалетна вода чоловіча Deep Energy (100мл. )   Аромат Deep Energy ство-рений для чоловіків, які не уявляють свого життя без світу великого спорту. Володарі аромату Deep Energy-це  динамічні, сильні та  цілеспрямовані  люди, які пропагують  здоровий спосіб життя. Вони  здатні  надихати  команду, вести її до нових  перемог і звершень. Вони прагнуть стати кращими, пос-тійно себе вдосконалюючи, і намагаються неможливе зробити можливим !!!

Початкові ноти:деревинні відтінки, мускус.

Ноти "серця": кардамон, зелене яблуко.

Кінцеві ноти: бергамот, мандарин.

Adidas Туалетна вода чоловіча Dynamic Pulse (100мл.)   Аромат Dynamic Pulse створений для сучасних впевнених у собі чоло віків, які не звикли приховувати свої почуття. Він на-повнює свого володаря силою та енергією і стає вірним соратником у підкоренні нових вершин . Чуттєвий та динамічний аромат сподобається стильним чоловікам, які зажди досягають поставлених цілей!!!

Початкові ноти: мандарин, виноград, аніс, кедр.

Ноти "серця": цикламен, яблуко, манго, конвалія.

Кінцеві ноти: пачулі, сандал, тонка,тютюн, амбра, мускус.

Adidas Туалетна вода чоловіча Extreme Power 100мл.   Лімітована серія від Adi-das Extreme Power присвячена футбольному чемпіонату Європи 2012року. Деревинно-фужерний аро-мат символізує вибохуву енергію і неймовірну силу футболу, характеризує суворий чоловічий харак-тер та силу.

Початкові ноти: гальбонум, бергамот, лимон.

Ноти "серця": герань, кава, зелене яблуко.

Кінцеві ноти: сандал, кедр, пачулі, боби тонка.

Adidas Туалетна вода чоловіча Victory League (100мл.)   Чуттєвий і вишуканий аромат увібрав у себе азарт бо-ротьби та передчуття перемоги. Ця туалетна вода стане ідеальним подарунком для сильних, сміливих і впевнених у собі чоловіків. Свіжі ноти бергамоту і базиліку у поєднанні із солодкою корицею та східними прянощами, доповнені лавандою, кедром і мускусом підкреслюють індивідуальність та мужність володаря аромату Victory League. Основні ноти: бергамот, базилік, свіжа трава, лаванда, кориця, кедр, мускус.

Adidas Туалетна вода (чоловіча) Pure Game 100мл .  Pure Game -це новий спортивний аромат від Adidas, який був випущений лімітованою партією і присвячений чемпіонату світу з футболу у Південній Африці. Pure Game --це аромат для справжніх чоловіків, завжди впевнених у собі, у своїх силах і у своїй перемозі. Початкові ноти - це мандарин, грейпфрут, базилік та перець. Ноти серця-це поєднаня лаванди, кипарису і гваянового дерева. Основними базовими нотами є аромати листків пачулі, бобів тонка та ладану.

Adidas Туалетна вода чоловіча Ice Dive (100мл.)  Ice Dive-це яскравий спортивний аромат створений для молодих сучасних мужчин, які завжди рухаються вперед до нових горизонтів та пригод і яких не лякають перешкоди та труднощі. Аромат на-повнить Вас силою і енергією, додасть впевненості у власних силах.
Початкові ноти: ківі, лаванда, мандарин, юзу, м´ята, грейфрут, аніс, бергамот.
Ноти "серця": сандалове дерево, пачулі, герань.
Кінцеві ноти: боби тонка, мускус, ваніль, перець, амбра.

Adidas Туалетна вода (чоловіча) Team Force (100мл.)   Team Force-це яскравий сучасний аромат, який випромі-нює енергію свіжості. Він створений для енергійних чоловіків, життя яких проходить в постійному русі вперед, назустріч новим го-ризонтам та новим перемогам. Цей запах символізує силу, сміливість, впевненість у собі та невичерпний оптимізм. Початкова нота: апельсин, мандарин, грейпфрут, цитрусові альдегіди, ананас. Нота "серця": ялівець та жасмин. Кінцева нота: кедр, сандалове де-рево, тютюн, мускус, амбра.

Adidas Туалетна вода чоловіча Fresh Impact (100мл.)-оригінал.     Аромат підходить для чоловіків, які люблять спорт і активний спосіб життя. Fresh Impact - наповнить Вас  чистою  енергією, яка  необхідна для но-вих, захоплюючих пригод.  
Початкові ноти: лимон, диня.  
Ноти "серця ": мускатний горіх, імбир, м´ята.  
Кінцеві ноти: пачулі, амбра, мускус.  


Оплата на карту Приватбанку. Відправка здійснюється транспортними компаніями ( Нова Пошта, Гюнсел, Ін-Тайм) або Укрпоштою.

Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 
Фото №7
 
Фото №8
 
Фото №9
 
Фото №10
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Adidas Туалетні води чоловічі 100мл. ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
152 грн
Aketpa
  • Рейтинг: 3.52(100)
  • Откуда: