Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

Фильтр для воды Filter1 RO 5-36.
Состояние:
Новое
Доставка
Черновицкий регион
Способ доставки
любой транспортной компанией
Оплата
указано в объявлении
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Откуда: Украина, Киев
  • Заходил(а): 25.10.2017 (19:36)
(0... (показать)
  Система зворотнього осмосу Filter1 RO 5-36.   http://www.ekovoda.in.ua
Принцип роботи фільтра зворотнього осмосу заснований на механізмі зворотнього осмосу. На сьогодні це найбільш досконалий спосіб очищення води.
Конструкція фільтра зворотнього осмому складається з двох основних частин: триступеневого префільтра та високоякісної зворотньоосмотичної мембрани.
До складу префільтра входять три картриджа: механічний, вугільний і комбінований.
Механічний картридж складається з пористого поліпропіленового матеріалу і призначений для очищення води від механічних домішок (іржі, мулу, піску та інших зважених часток).
Вугільний картридж містить оброблене сріблом активоване вугілля зі шкаралупи кокосового горіха. Видаляє хлор, хлорорганічні сполуки, важкі метали.
Комбінований поліпропіленові-вугільний картридж. Доочищує воду після перших двох картриджів, затримуючи частинки розміром більше 5 мкм. Продовжує термін служби зворотньоосмотичної мембрани.
Мембранний елемент. Полімерна напівпроникна мембрана пропускає тільки молекули води та кисню, затримуючи до 99% всіх домішок, у тому числі віруси та бактерії. Забруднення змиваються в каналізацію, очищена вода накопичується в спеціальному герметичному баку. Навіть при відключенні води у Вас завжди буде запас чистої води.
Посткарбон - картридж з високоякісного активованого вугілля зі шкаралупи кокосового горіха корегує смак і запах очищеної води, надаючи їй вишуканий трохи солодкуватий присмак.
У комплект фільтра входить накопичувальний бак об´ємом 8 л.
Увага! Максимальний робочий тиск води для даного фільтру - 5 атм. Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів наполегливо рекомендуємо встановлювати спеціальні регулятори тиску.
Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Фильтр для воды Filter1 RO 5-36.
  • Доставка: Черновицкий регион
  • Cостояние: Новое
2899 грн
ЭКОВОДА ПЛЮС
  • Рейтинг: 0.00(0)
  • Откуда: Украина, Киев