Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

4 клас Зошити за новою програмою
Состояние:
Новое
История продаж
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Откуда: Винница
  • Заходил(а): 16.11.2017 (11:30)
09... (показать)
4 клас (за новою програмою)

Українська мова

1). Подружися зі словом, 4 кл., Зошит з розвитку мовлення
Автори: Пономарьова К. І. ISBN: 978-966-11-0574-3

Мова:  Українська
Обкладинка:  м´яка
Видавництво:  Генеза
 
Ціна:   12,00 грн.

2). Українська мова, 4 кл., Зошит для контрольних робіт
Автори: Пономарьова К. І. ISBN: 978-966-11-0558-3


Мова:  Українська
Обкладинка:  м´яка
Видавництво:  Генеза

Ціна:   11,00 грн.

3). Українська мова, 4 кл., Зошит для тестової перевірки знань Автори: Пономарьова К. І. ISBN: 978-966-11-0556-9

Гриф Міністерства освіти:  Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах
Мова:  Українська
Обкладинка:  м´яка
Сторінок:  56
Поліграфічний формат:  70х100/16
Видавництво:  Генеза

У цьому зошиті вміщено тестові завдання для перевірки знань з мови та аудіативних умінь (слухання-розуміння тексту). Їх можна використовувати для контрольних і самостійних робіт з української мови. Для перевірки аудіативних умінь пропонуються художні тексти для слухання (у кінці зошита) і шість тестових завдань закритого типу до кожного тексту. Завданнями перевіряється розуміння фактичного змісту, послідовності подій, основної думки прослуханого тексту. Оцінюється кожне правильно виконане завдання двома балами.

Ціна:   10,00 грн.
4). Робочий зошит з української мови, 4 кл.  

Автори: Вашуленко М. С., Дубовик С. Г.  
Видавничий дім «Освіта»

Робочий зошит з української мови для 4 класу, що є складовою НМК, містить різноманітні вправи, ігрові завдання, ілюстрації, зразки виконання робіт, довідки тощо. Дасть змогу заощадити час на уроці, призначений також для виконання домашніх завдань.

Ціна:   15,00 грн.
5). У світі рідного слова, 4 кл.  

Автори: Вашуленко М. С., Дубовик С. Г.  
Зошит із розвитку мовлення. Видавничий дім «Освіта»

Зошит із розвитку мовлення «У світі рідного слова», що є складовою НМК з української мови для 4 класу, призначений для організації роботи на уроках розвитку мовлення. Містить різноманітні завдання, інтерактивні вправи, ілюстрації допоможуть учителеві зацікавити учнів.

Ціна:   13,00 грн.

6). Підсумковий контроль знань з української мови, 4 кл.  

Автори: Вашуленко М. С., Дубовик С. Г.  
Зошит із підготовки до ДПА. Видавничий дім «Освіта»

Навчальний посібник «Підсумковий контроль знань з укр мови: зошит із підготовки до ДПА» призначений для підготовки до Державної підсумкової атестації з української мови. Контрольні роботи передбачають перевірку мовленнєвих і gравописних умінь учнів, а також їхньої здатності практично застосовувати здобуті мовні знання. Контрольні роботи з української мови містять дванадцять різних за рівнем складності завдань, серед яких: шість тестових завдань закритого типу з вибором однієї правильної відповіді з трьох запропонованих варіантів; чотири завдання відкритого типу, що виконуються письмово; одне творче завдання — написання тексту на задану тему обсягом 5–7 речень. Дванадцяте завдання — на списування тексту з пропущеними орфограмами у тексті

Ціна:   13,00 грн.

7). Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови, 4 кл., у двох частинах.  

Автори: Вашуленко М. С., Дубовик С. Г.  
Тематичний тестовий контроль. Видавничий дім «Освіта»

У першій частині навчального посібника «Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови: Контрольні роботи» передбачено всі форми контролю навчальних досягнень учнів: аудіювання, складання діалогів, усний стислий та докладний переказ тексту, контрольне списування, диктант із граматичним завданням. Кожен вид роботи подано у двох варіантах, наведено зразки виконання.

Другу частину «Зошита для оцінювання навчальних досягнень з української мови: Тематичний тестовий контроль» можна використовувати на уроках загальнення та для систематизації знань учнів за темами і розділами програми. Містить тестові завдання закритої і відкритої структури у двох варіантах.

Ціна:   12 грн. + 12 грн.

8).   Довідник молодшого школяра з української мови і мовлення. ВАШУЛЕНКО М. С./ISBN 978-617-656-190-3 . Видавничий дім «Освіта»

Ціна:   26 грн.

Математика

1). Робочий зошит з математики, 4 кл.  

Автор: Оляницька Л. В.  
Робочий зошит. Видавничий дім «Освіта»

Робочий зошит , що є складовою НМК з математики для 4 класу, містить систему вправ, яка логічно доповнює матеріал підручника і структурована за уроками. Робота з цим начальним матеріалом сприятиме формуванню основних умінь і навичок, визначених Програмою з математики; допоможе оптимізувати й урізноманітнити роботу учнів на уроці.

Ціна:   14 грн.

2). Зошит для контролю навчальних досягнень з математики, 4 кл.  

Автор: Оляницька Л. В.  
Контроль знань. Видавничий дім «Освіта»

Зошит для контролю навчальних досягнень з математики  є складовою НМК з математики для 4 класу. Містить 10 блоків перевірочних робіт, поданих у двох варіантах однакового рівня складності. Кожен блок охоплює матеріал розділу або його логічно завершеної частини. Призначений для організації проміжного і тематичного контролю знань учнів з математики.

Ціна:   12,00 грн.

3). Математичний тренажер ч. 1, ч. 2, 4 кл.  

Автор: Оляницька Л. В.  
Експрес-контроль. Видавничий дім «Освіта»

Посібник для експрес-контролю   «Математичний тренажер»  (у двох чатсинах) містить тренувальні картки, подані у двох варіантах однакового рівня складності. У посібниках пропонуються завдання на відпрацювання основних умінь і навичок, передбачених програмою з математики. Може використовуватись учителем для проміжного контролю знань окремих учнів з метою виявлення прогалин у знаннях.  

Ціна:   9,00 грн.+ 9,00 грн.

4). Уроки математики в 4 класі  
Автор: Оляницька Л. В.  
Навчально-методичний посібник. Видавничий дім «Освіта»

У навчально-методичному посібнику   «Уроки математики в 4 класі»  подано орієнтовне календарне планування, розробки конспектів уроків із математики для 4 класу. До кожного уроку вміщено добірку завдань для усного опитування, цікаві завдання для розвитку творчих здібностей учнів. Для зручності використання посібника творчим та досвідченим вчителем усі розробки розміщено на аркушах з вільними полями, що дадуть змогу вчителеві вносити власні доповнення.

Ціна:   Скоро у продажу

Літературне читання

1). Я люблю читати, 4 кл.  

Автор: Савченко О. Я.  

Навчальний посібник з літературного читання. Видавничий дім «Освіта»

Навчальний посібник «Я люблю читати» є інноваційною складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Літературне читання» (автор — О. Я. Савченко). У ньому логічно продовжуються і розвиваються змістові лінії, закладені в аналогічні навчальні посібники для 2 та 3 класів. Містить твори різних жанрів і тем, передбачених чинною програмою для 4 класу, до яких розроблена оригінальна система розвивальних завдань і запитань, що сприятимуть формуванню читацької компетентності.

Ціна:   27 грн.

2). Літературне читання. Робочий зошит, 4 кл.  

Автор: Мартиненко В. О.  

Робочий зошит. Видавничий дім «Освіта»

Робочий зошит з літературного читання, як складова НМК, розширює та поглиблює програмовий матеріал. У ньому міститься методично продумана система завдань і запитань для вдосконалення читацьких умінь учнів самостійно працювати з різножанровими творами, дитячою книжкою; розвитку навички вголос і мовчки, контрольнооцінної діяльності учнів.

Ціна:   15 грн.

3). Моя домашня читальня, 4 кл.  

Автор: Савченко О. Я.  

Посібник із позакласного читання. Видавничий дім «Освіта»

Навчальний посібник «Моя домашня читальня» містить твори різних жанрів і тем, передбачених програмою для позакласного читання у 4 класі.

Система розвивальних завдань і запитань сприятиме розвитку читацької самостійності дитини. Книжка цікава не лише для самостійного читання. Вона добре прислужиться для уроків позакласного читання, розвитку вміння читати і розуміти прочитане.

Ціна:   27 грн.

4). Перлинка, книга з літературного читання, 4 кл. Автори: Науменко В.О. Посібник призначено для доповнення уроків літературного читання у 4 класі навчальним змістом відповідно до програми, організації самостійної читацької діяльності учнів на уроках, забезпечення диференціації навчання.

ISBN: 978-966-11-0583-5


Ціна:   24 грн.

Основи здоров`я

1). Зошит з основ здоров´я. Автори: Гнатюк О.В. ISBN: 978-966-11-0569-9

Гриф Міністерства освіти:  Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах

Мова:  Українська

Обкладинка:  м´яка

Сторінок:  64

Поліграфічний формат:  70х100/16

Видавництво:  Генеза

Зошит з основ здоров´я для 4го класу розроблено відповідно до тем, уміщених у підручнику "Основи здоров´я. 4клас" (авт.О.В.Гнатюк). Посібник чітко структурований, містить цікаві завдання, практичні роботи, тестові і додаткові завдання. Матеріал зошита передбачає завдання для виконання як самостійно, так і разом з дорослими.

Ціна:   15,00 грн.

2). Тестові завдання з основ здоров´я Автори: Фруктова Я.С. ISBN: 978-966-11-0567-5

Гриф Міністерства освіти:  Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах

Мова:  Українська

Обкладинка:  м´яка

Сторінок:  56

Поліграфічний формат:  70х100/16

Видавництво:  Генеза

У посібнику вміщено різнорівневі тестові завдання для поточного та тематичного контролю знань четвертокласників. Зміст тестових завдань відповідає програмі курсу "Основи здоров´я" та Інструктивно-методичним матеріалам щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів. Тестові завдання відкритого та закритого типів різноманітні за змістом і зацікавлять не тільки вчителів, а й учнів та їхніх батьків.

Ціна:   11,00 грн.

3). Основи здоров´я, 4 кл., Зошит-практикум. БЕХ І. Д./ ISBN 978-966-2663-25-9.

Основи здоров´я: зошит-практикум для 4-го кл. загальноосв. навч. закл. / І. Д. Бех, Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, С. В. Страшко. – К.: Видавництво «Алатон», 2015. – 64 с.
Практикум містить матеріали для проведення уроків за підручником «Основи здоров’я» (автори І. Д. Бех, Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, С. В. Страшко). Він є складовою навчально-методичного комплекту, до якого також входять підручник і посібник для вчителя.
Цей комплект реалізує концепцію розвитку життєвих навичок, що визнана у світі найефективнішою для навчання здоров´я, розвитку особистості, профілактики поведінкових ризиків і проблем.

Ціна:   17,00 грн.


Образотворче мистецтво

1). Альбом з образотворчого мистецтва, 4 кл. Автори: Бровченко А.В.   ISBN: 978-966-11-0557-6

Гриф Міністерства освіти:  Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах

Мова:  Українська

Обкладинка:  м´яка

Сторінок:  64

Поліграфічний формат:  60х84/8

Видавництво:  Генеза

Зміст альбому відповідає чинній програмі з образотворчого мистецтва для 4го класу загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник містить творчі завдання з використанням різних технік і матеріалів. Для учнів 4го класу, вчителів, батьків.

Ціна:   24,00 грн.

2). Робочий зошит з образотворчого мистецтва, 4 кл.  
Автори: Калініченко О. В., Калініченко В. В., Сергієнко В. В.  
Робочий зошит-альбом. Видавничий дім «Освіта»

Робочий зошит з образотворчого мистецтва   (українською і російською мовами) є складовою НМК для 4 класу з образотворчого мистецтва. Уміщує завдання, до яких передбачено варіанти його виконання. На тренувальних сторінках є елементи підказок. Робочий зошит також містить рубрику «Художні розваги у вільну хвилинку» з різноманітними цікавими завданнями-загадками і творчими завданнями. Наприкінці посбіника вміщено невеликий словник художніх термінів та опис художніх технік, які використовують учні для виконання завдань на уроках.

Ціна:   22,00 грн.

3). Рабочая тетрадь по изобразительному искусству, 4 кл.  
Авторы: Калиниченко Е. В., Калиниченко В. В., Сергиенко В. В.  
Рабочая тетрадь-альбом. Видавничий дім «Освіта»

В   «Рабочей тетради по изобразительному искусству» поданы задания, к которым предусмотрены варианты их выполнения. На тренировочных страницах есть элементы подсказок. Рабочая тетрадь также содержит рубрику «Художественные развлечения в свободную минутку» с различными интересными заданиями-загадками и творческими заданиями. В конце пособия размежен словарь художественных терминов, описаны художественные техники, которые ученики используют на занятиях.

Ціна:   Скоро у продажу

Трудове навчання

1). КОТЕЛЯНЕЦЬ Н. В./У КРАЇНІ МАЙСТРІВ, 4 КЛ., РОБОЧИЙ ЗОШИТ-АЛЬБОМ ISBN 978-966-2542-85-1.

Робочий зошит-альбом з трудового навчання «У країні майстрів» для 4 класу ЗНЗ із навчанням українською і російською мовами. Автори: Котелянець Н.В., Агєєва О.В., Котелянець Ю.С.
Є складовою навчально-методичного комплекту. Містить не лише ігрові та пізнавальні завдання до кожного уроку, а й набори кольорового паперу, шаблони та інші допоміжні матеріали до кожної творчої роботи, запропонованої для виконання на уроці, а також має зручну систему посилань на сторінки відповідних тем у підручнику та допоміжних матеріалів у зошиті.

Ціна:   22,00 грн.

Російська мова

1). Тетрадь для контрольных работ по русскому языку. Автори: Самонова Е.И. ISBN: 978-966-11-0563-7


Гриф Міністерства освіти:  Одобрено для использования в общеобразовательных учебных заведениях

Мова:  Російська

Обкладинка:  м´яка

Сторінок:  56

Поліграфічний формат:  70х100/16

Видавництво:  Генеза

Предлагаемое издание призвано оптимизировать работу учителя в 4х классах общеобразовательных учебных заведений с обучением на украинском языке по организации контроля знаний учащихся по языку и языковых умений, а также четырёх видов речевой деятельности (аудирования, говорения, чтения, письма).

Ціна:   12,00 грн.

2). Русский язык. Рабочая тетрадь, 4 кл.  
Авторы: Лапшина И.Н., Зорька Н.Н.  
Видавничий дім «Освіта»

Рабочая тетрадь  по русскому языку является оставляющей учебно-методического комплекта по русскому языку для 4 класса общеобразовательных учреждений с обучением на украинском языке.

В тетради представлены задания, которые способствуют углублению, закреплению знаний, полученных в работе с учеником. Задания направлены на проверку понимания произведения, развитие коммуникативных навыков, составлять предложения разных типов. Значительная часть заданий – игровые. Они способствуют заинтересованности второклассников, помогают разить смекалку, логическое мышление.

Ціна:   Скоро у продажу

Інформатика

1). Інформатика. Робочий зошит, 4 кл.  
Автори: Ломаковська Г. В., Проценко Г. О., Ривкінд Й. Я.  
Видавничий дім «Освіта»

Робочий зошит   є складовою навчально-методичного комплекту, створеного до підручника «Інформатика, 4 клас» (автори: Г. В. Ломаковська, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінд). Завдання, подані в посібнику, не є обов’язковими, проте вони сприятимуть закріпленню та поглибленню знань і вмінь учнів з основ інформатики. Наявність великої кількості логічних завдань різного типу сприятиме розвитку логічного та творчого мислення, кмітливості та підтриманню інтересу до предмета.

Ціна:   18,00 грн.

Природознавство

1). Зошит друга природи, 4 кл.  
Автор: Грущинська І.В.  
Робочий зошит з природознавства. Видавничий дім «Освіта»

Навчальний посібник   «Зошит друга природи»  є складовою НМК з природознавства для 4 класу. Робочий зошит вміщує у себе матеріали для всіх уроків природознавства у 4 класі, які називаються зустрічами. У зошиті подані спеціальні сторінки, присвячені веденню дітьми спостережень за погодою, неживою та живою природою (двічі на тиждень).

Матеріал зошита відповідає віковим особливостям дітей, запитання і завдання сформульовано чітко й доступно.

Ціна:   18,00 грн.

2). Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства у 4 класі  
Автор: Грущинська І. В.  
Контроль знань. Видавничий дім «Освіта»

Навчальний посібник   «Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень з природознавства у 4 класі»  є складовою НМК з природознавства для 4 класу (автор І. В. Грущинська). Учителю надана можливість скористатися різними варіантами тестових завдань для тематичного контролю за рівнем навчальних досягнень учнів. Завдання викладені у формі таблиці, щоб учителю полегшити підрахунок балів, які отримує учень за виконані завдання. Розроблена система самооцінювання та взаємооцінювання учнів. Тестові завдання охоплюють весь обсяг знань, які повинен засвоїти учень упродовж навчання в 4 класі.

Ціна:   14,00 грн.

3). Альбом друга природи. Всесвіт. Земля. Батьківщина  
Автор: Грущинська І. В.  
Навчальний посібник-альбом. Видавничий дім «Освіта»

Навчальний посібник   «Альбом друга природи. Всесвіт. Земля. Батьківщина»  є складовою НМК з природознавства для 4 класу. В альбомі вміщено невеликі за розміром, але яскраві інформативні тексти та великі фотографії (значно більші за розміром, ніж у підручнику). До того ж додано цікаві пізнавальні завдання та розроблена система піктограм, доступна для учнів початкової школи. Матеріал альбому відповідає віковим особливостям дітей, тексти написані зрозумілою мовою, запитання і завдання сформульовано чітко й доступно. Учні зможуть використовувати даний альбом упродовж усього навчання в початковій школі.

Ціна:   Скоро у продажу

Музичне мистецтво

1). Музичне мистецтво. Робочий зошит, 4 кл.  
Автори: Аристова Л. С., Сергієнко В. В.  
Робочий зошит. Видавничий дім «Освіта»

Робочий зошит з музичного мистецтва , що є складовою НМК для 4 класу, укладений відповідно до підручника. Уміщує ігрові вправи та різноманітні завдання, спрямовані на засвоєння та закріплення всіх основних понять, що передбачено програмою з музичного мистецтва. Чітко структурований за темами уроків та поняттями, цей навчальний посібник допоможе перевірці та самоперевірці знань учнями, сприятиме позитивному налаштуванню на уроки музичного мистецтва.

Ціна:   13,00 грн.

.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
4 клас Зошити за новою програмою
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
Nikolay911
  • Рейтинг: 9.70(100)
  • Откуда: Винница