Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

ДПА 2015. Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт, 9 кл. , 11 кл.

Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.

Похожие объявления

ДПА 2015. Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт, 9 кл. , 11 кл.
Состояние:
Новое
История продаж
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Откуда: Винница
  • Заходил(а): 26.11.2017 (14:10)
09... (показать)

1).ПКР з біології   Для 9 класу

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з біології для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів (автори О.В. Костильов, О.А. Андерсон)

Навчальний посібник складений за програмою з біології для середніх загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Збірник призначено для підготовки та проведення письмової державної підсумкової атестації за курс основної школи з біології в загальноосвітніх навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах і загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням біології.

Він містить 10 варіантів атестаційних робіт. Кожен варіант розподіллено на чотири частини: І і ІІ частини містять тестові завдання з однією правильною відповіддю із чотирьох запропонованих; ІІІ частина – завдання з використанням графічних зображень; ІV – завдання з відкритою відповіддю груп «А» (перевіряють вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, пояснювати взаємозв’язок будови та функції; порівнювати; узагальнювати) і «Б» (перевіряють вміння обґрунтовувати заходи запобігання захворюванням людини, пояснювати результати досліджень, складати план дій). Отже, у кожному варіанті передбачено 27 тестових завдань з першої-третьої частин і два завдання з відкритою відповіддю з четвертої частини (по одному з груп «А» та «Б»). Окремі відкриті завдання передбачають моделювання учнем певного біологічного процесу.

Запропонована чітка система оцінювання, що забезпечить об’єктивний підхід до контролю навчальних досягнень учнів.

Ціна : 18 грн.

2).Збірники завдань для ДПА з англійської мови

Для 9 класу

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови для 9 класу (укладачі Коваленко О.Я., Чепурна О.В., Ворон Г.Л., Шопулко М.Н.)

Пропонований посібник містить 50 варіантів завдань (білетів) для державної підсумкової атестації з англійської мови в 9 класі. Кожен варіант складається з трьох частин і передбачає контроль основних видів мовленнєвої діяльності учнів (читання, письма і говоріння). Як і в попередні роки кожна атестаційна робота містить завдання трьох видів: читання тексту та виконання після текстового завдання; письмова робота; бесіда за пропонованою ситуацією.

Білети добираються вчителями загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до типу навчального закладу (загальноосвітній навчальний заклад чи спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов) та кількості учнів у класі.

Матеріали посібника складено відповідно до чинної програми, затвердженої МОН України.

Ціна : 22 грн.

3).ПКР з історії України для для 9 кл.

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з історії України для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів (автор Ю.Г. Лебедєва)

Пропонуються зразки завдань для підготовки до державної підсумкової атестації з історії України учнів 9-х класів загальноосвітніх шкіл. Ці завдання можуть бути використані вчителями під час проведення ДПА 2015 року.

З метою об’єктивного оцінювання результатів державної підсумкової атестації та адаптації учнів до розв’язання стандартизованих тестів ЗНО зразки завдань складені у тестовій формі.

Пропонується 10 варіантів, кожен з яких містить по 22 тестових завдання з історії України .

Зміст тестових завдань відповідає навчальним програмам для загальноосвітніх навчальних закладів та підручникам з історії України, рекомендованих Міністерством освіти і науки України.

Під час формування варіантів орієнтовних завдань для державної підсумкової атестації автор спирався на зразки тестів, рекомендованих Міністерством освіти і науки України, які використовувалися під час зовнішнього незалежного оцінювання з історії України в 2010–2014 рр.

Ціна : 18 грн.

4).ПКР з історії України для 11 кл.

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з історії України для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів (автор Ю.Г. Лебедєва)

Пропонуються орієнтовні зразки завдань для підготовки до державної підсумкової атестації з історії України для учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл. Запропоновані завдання можна використати під час проведення ДПА 2015 року.

З метою об’єктивного оцінювання результатів державної підсумкової атестації та адаптації до розв’язання стандартизованих тестів ЗНО зразки завдань складені у тестовій формі.

Пропонується 10 варіантів зразків, кожен з яких містить по 22 тестових завдання з історії України .

Під час складання орієнтовних варіантів завдань для ДПА автор спирався на зразки тестових завдань, рекомендованих Міністерством освіти і науки України, що використовувалися під час ЗНО з історії України в 2010–2014 рр.

Ціна : 18 грн.

5).ПКР з географії   Для 9 класу

Збірник завдань для підсумкових к онтрольних робіт з географії . 9 кл.

(автори       А.І. Довгань, В.В. Совенко)

Збірник завдань охоплює зміст чинної навчальної програми шкільного курсу «Географія України». Основна мета посібника – допомогти вчителю підготувати варіанти контрольних робіт для проведення державної підсумкової атестації з географії в основній школі за допомогою різнорівневих завдань.

                      До збірника входить 10 варіантів контрольних робіт. Кожен варіант налічує: 15 тестових завдань різних типів і рівнів складності; о дне завдання, що передбачає роботу з малюнками , схемами, таблицями, діаграмами або статистичними матеріалами; двоє завдань, що передбачають розгорнуту відповідь на поставлені запитання; дві географічні задачі; завдання на контурній карті, а також два завдання, які виконують лише ті учні, що вивчають географію на поглибленому рівні.

Матеріали збірника вчитель може використовувати також під час проведення поточного оцінювання. Учні можуть використовувати матеріали збірника під час підготовки до уроків, до державної підсумкової атестації і зовнішнього незалежного оцінювання.

Ціна : 18 грн.  

6).ПКР з географії Для 11 класу

  Збірник завдань для підсумкових к онтрольних робіт з географії . 11 кл.

(автори А.І.Довгань, В.В. Совенко)

Збірник завдань охоплює зміст чинної навчальної програми шкільного курсу «Географія». Основна мета посібника – допомогти вчителю підготувати варіанти контрольних робіт для проведення державної підсумкової атестації з географії в старшій школі за допомогою різнорівневих завдань.

                      До збірника входить 10 варіантів контрольних робіт. Кожен варіант налічує: 15 тестових завдань різних типів і рівнів складності; о дне завдання, що передбачає роботу з малюнками , схемами, таблицями, діаграмами або статистичними матеріалами; двоє завдань, що передбачають розгорнуту відповідь на поставлені запитання; дві географічні задачі; завдання на контурній карті, а також двоє завдань, які виконують учні, що вивчають географію на профільному рівні.

Матеріали збірника вчитель може використовувати також під час проведення поточного оцінювання. Учні можуть використовувати матеріали збірника під час підготовки до уроків, державної підсумкової атестації і зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Ціна : 18 грн.

7).ПКР з біологі Для 11 класу

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з біології для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів (автори О.В. Костильов, О.А. Андерсон)

Збірник призначений для проведення підсумкових контрольних робіт з біології за курс старшої школи в одинадцятих класах загальноосвітніх навчальних закладів у письмовій формі. Завдання складено відповідно до чинних програм з біології для загальноосвітніх навчальних закладів академічного та профільного рівнів.

Посібник містить 10 варіантів атестаційних робіт. Різноманітні тестові завдання складені за різними когнітивними рівнями (знання, синтез, аналіз, розуміння, застосування). Крім тестових завдань з вибором однієї правильної відповіді, пропонуються завдання на встановлення правильної послідовності подій, структур і явищ; в окремих завданнях використано графічні елементи.

Завдання з відкритою відповіддю групи «А» перевіряють вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, пояснювати взаємозв’язок будови та функції; порівнювати; узагальнювати. Завдання групи «Б» перевіряють вміння планувати дослідження та пояснювати їх результати, складати план дій. Окремі відкриті завдання передбачають моделювання учнем певного біологічного процесу.

Запропонована чітка система оцінювання, що забезпечить об’єктивний підхід до контролю навчальних досягнень учнів.

Ціна : 18 грн.

 

8).ПКР з хімії   Для 11 класу

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з хімії для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів (автор О.А. Дубовик)

Збірник призначений для проведення підсумкових контрольних робіт з хімії за курс старшої школи в одинадцятих класах загальноосвітніх навчальних закладів у письмовій формі. Завдання складено відповідно до чинних програм з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів академічного та профільного рівнів. Кожен варіант містить завдання з трьох тематичних блоків: «Загальна хімія», «Неорганічна хімія», «Органічна хімія».

Посібник містить 10 варіантів робіт, кожен з яких складається з двох частин, що відрізняються складністю завдань. У кожній частині наведено завдання різної форми: завдання на вибір однієї правильної відповіді з чотирьох запропонованих; на вибір кількох правильних відповідей з п’яти запропонованих, на встановлення відповідностей, на визначення правильної послідовності, завдання з розгорнутою відповіддю.

Даний посібник також можна використовувати під час підготовки до державної підсумкової атестації з хімії учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

 Ціна : 18 грн.

9).ПКР з математики для 9 класу.

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з математики для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів (автори О.С. Істер, О.Є. Єргіна)

Посібник   призначено для підготовки та проведення державної   підсумкової   атестації   з   математики   в   дев’ятих класах загальноосвітніх навчальних закладів, а також перевірки   знань   і   вмінь   учнів   протягом   навчального   року.  

Він містить 12 контрольних робіт : три атестаційних роботи, кожна з яких подана у чотирьох рівноцінних варіантах.

Атестаційна робота складається із чотирьох частин, що відрізняються за формою   тестових   завдань   і   за   рівнем   їх   складності.   Зміст   усіх завдань   відповідає чинній програмі для загальноосвітніх навчальних закладів та програмі для шкіл, ліцеїв і гімназій з поглибленим вивченням математики.

 Ціна : 18 грн.

10).ПКР з математики для 11 класу.

Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з математики для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів (автори О.С. Істер, О.Є. Єргіна)

Посібник   призначено для підготовки та проведення державної   підсумкової   атестації   з   математики   в   одинадцятих класах загальноосвітніх навчальних закладів, перевірки   знань   і   вмінь   учнів   протягом   навчального   року, а також для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання .  

Він містить 12 контрольних робіт: три атестаційних роботи, кожна з яких подана у чотирьох варіантах.

Атестаційна робота складається із чотирьох частин, що відрізняються за формою   тестових   завдань   і   за   рівнем   їх   складності.   Зміст   усіх завдань   відповідає чинній програмі для загальноосвітніх навчальних закладів та програмі для шкіл, ліцеїв і гімназій з поглибленим вивченням математики.

 Ціна : 18 грн.

11).ПКР з української мови для 9 класу.

Диктанти з укр.мови для 9 кл. Авраменко О.М.

 Ціна : 17 грн.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
ДПА 2015. Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт, 9 кл. , 11 кл.
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
18 грн
Nikolay911
  • Рейтинг: 9.70(100)
  • Откуда: Винница