Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Товари Crayola на замовлення з Амазона
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 951
(рейтинг объявления 0.14)
Состояние:
Новое
Актуально на
09 декабря 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любой транспортной компанией
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Откуда: УКРАИНА
  • Заходил(а): 15.12.2017 (08:51)

Характеристики товара:

  • Срок поставки
  • более 30 дней

Вітаю Вас!

Мене звати Ірина і я можу допомогти Вам організувати покупку оригінальних товарів для творчості від відомого американського бренду Crayola   http://www.amazon.com/gp/registry/wishlist/1CAR80YJMZ352/ref=cm_wl_rlist_go_o?

Вже більше 100 років товари торгової марки Crayola приносять дітям радість, дають можливість оригінально виразити себе. Crayola для дітей - це якісні, нетоксичні та інноваційні матеріали для творчості, за допомогою яких можна створити все, що підкаже уява. Майже всі товари виготовляються у США.

Crayola Mini Kids - це товари для творчості, розроблені спеціально для дітей від 1 року. Це найбезпечніші художні матеріали, які розвивають дитячу уяву і дрібну моторику дитячих пальчиків. Товари Crayola Mini Kids легко змиваються з одягу, їх надовго вистачає, вони створені спеціально для маленьких ручок!

Серія Color Wonder - це чорнила і фарби, які не залишають плями. Чорнила і фарби цієї серії прозорі, кольори проявляються тільки на спеціальному папері Color Wonder. Діти люблять спостерігати, як кольори чарівно появляються на папері, а їх мами задоволені, що чорнила і фарби Color Wonder не залишать слідів на шкірі, одязі, шпалерах або килимі. Призначені для дітей від 3-х років.

Серія Color Explosion дозволяє створювати приголомшуючі різноколірні малюнки за допомогою одного фломастера! Дивовижні поєднання кольорів чарівним чином з´являються на папері, коли ти малюєш. Унікальний прозорий маркер проявляє невидимі кольори на чорному або білому папері Color Explosion.

Лінія Creations - це серія модної канцелярії і оригінальних наборів для творчості, створена для дівчаток від 6 років. У наборах є все для того, щоб дівчатка могли творити і підкорювати своєю індивідуальністю оточення! Прикрашайте листівки, листи, щоденники, створюйте прикраси, скриньки, - шукайте цікаві рішення!


Умови замовлення:

  - вартість товару без доставки в Україну, вказана на сайті + 10% комісія (при замовленні на 1000 грн. і більше - комісія 5%) (ціна змінюється щодня, уточнюйте); можна замовляти й інші товари для творчості за Вашим бажанням :)  

-   вартість доставки з США кораблем 6 дол./кг, літаком - 9,5 дол./кг;      

- викуповую щодня при 100% оплаті на карту за курсом долара на день покупки;

- вага оплачується після прибуття товару в Україну;

- терміни доставки в Україну: літаком - 3-4 тижні, кораблем -6-8 тижнів (можливі форс-мажорні обставини, пов´язані з роботою магазину, служби доставки чи митниці, тому терміни можуть незначно подовжитися, але я про це повідомлю);

- доставка в Україні здійснюється будь-якою транспортною компанією за рахунок замовника.


Обмін і повернення не можливі. Я є лише посередником між Вами і магазином. Я допомагаю Вам сплатити вартість товару і доставити його в Україну. Відповідальність за вибір товару лежить на Вас. Є також ймовірність того, що можуть вислати товар з дефектом ... Замовлення через інтернет – це завжди ризик, враховуйте це при покупці.


Всі посилки страхую на повну вартість. Товар перевіряйте при отриманні з працівником служби доставки і у випадку виявлення ушкоджень оформляйте документи для відшкодування страховочної вартості товару.Мій телефон 067 597 59 49, Іра. Скайп і електронну адресу можу повідомити при потребі.


Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 
Фото №7
 
Фото №8
 
Фото №9
 
Фото №10
Крейда 48 шт.

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Товари Crayola на замовлення з Амазона
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
irynabogdan
  • Рейтинг: 9.70(100)
  • Откуда: УКРАИНА