Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

УКРАЇНСЬКІ НАРОДНІ ПІСНІ В ОБРОБЦІ ДЛЯ ХОРУ БЕЗ СУПРОВОДУ Яропуд З. П.

УКРАЇНСЬКІ НАРОДНІ ПІСНІ В ОБРОБЦІ ДЛЯ ХОРУ БЕЗ СУПРОВОДУ Яропуд З. П.
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 272
(рейтинг объявления 0.1)
Состояние:
Новое
Цена
32 грн    
Актуально на
02 января 2018
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Заходил(а): 02.01.2018 (13:42)

До репертуару посібника увійшли хорові обробки народних пісень, що можуть бути використані для роботи у хорових класах і класах диригування на музично-педагогічних факультетах педвузів та хорових відділеннях мистецьких закладів. Посібник розрахований також на вчителів шкіл різного типу навчання та широкого кола шанувальників хорового мистецтва. Рецензенти: доктор педагогічних наук, професор Ніжинського педагогічного університету ім. М.Гоголя О.Я.Ростовський; член спілки композиторів України, Народний артист України, професор М.О.Балема.

ВІД АВТОРА

Запропоновані у посібнику обробки народних пісень (хори без супроводу для змішаних і однорідних хорів засновані переважно на фольклорно-пісенному матеріалі, що витворився і побутує на терені південно-західного Поділля. Більшість з них ніколи раніш не видавалися.

Зміст посібника наближений до програмних вимог курсів хорового класу і диригування. Його мета - допомогти викладачам у доборі репертуару для роботи зі студентами, У посібнику вміщені різні твори щодо трудності їх виконання, це дасть можливість широкого його використання, виходячи як зі складу хорових колективів, так і з об’єму роботи над засвоєнням визначених диригентських знань, умінь і навичок. Усі твори супроводжуються короткими анотаціями, в яких відзначаються їх найбільш характерні особливості й головні диригентські завдання.

Сподіваємося, що запропонований навчально-методичний репертуарний посібник буде підмогою не тільки для навчальних цілей, а й у практичній діяльності майбутніх учителів музики і керівників хорових колективів.

З рецензій до збірника:

Для активізації хорової творчості і хорового виконавства потрібно дбати про .те, щоб колективи мали чим збагачувати свої програми, репертуар. Хорові обробки народних пісень, здійснені доцентом З.П.Яропудом є необхідною справою як в галузі музичної педагогіки, так і у мистецькій галузі. Завдяки високій майстерності аранжувальника, вони заслуговують на увагу. Запропоновані обробки народних пісень є цінним навчальним матеріалом для музикантів не тільки даного регіону, а й для музикантів всієї країни.

Актуальність посібника безперечна. Дуже важливо, що пісенний матеріал посібника в основному засновано на локально-територіальному фольклорі південно-західного Поділля. Це допоможе студентам вузів і учням шкіл, усім, кому не байдужі культура нашого народу у вивченні і відтворенні призабутих народних традицій.

Фольклорний репертуар посібника можна використовувати як ілюстративний матеріал у читанні курсів з історії народної музики і народознавства.

Електронна версія виданої книги http://rozvytok.eidotehnika.org/idata/published/12...Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 
Фото №7
 
Фото №8
 
Фото №9
 
Фото №10
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
УКРАЇНСЬКІ НАРОДНІ ПІСНІ В ОБРОБЦІ ДЛЯ ХОРУ БЕЗ СУПРОВОДУ Яропуд З. П.
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
32 грн
rozvitok-books
  • Рейтинг: 0.00(100)
  • Откуда: