Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
АНСАМБЛЬ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ Лабунець В. М.
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 319
(рейтинг объявления 0.1)
Состояние:
Новое
Цена
42 грн    
Актуально на
02 января 2018
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Заходил(а): 02.01.2018 (13:42)

У посібнику подається система формування специфічних ін­струментально-ансамблевих якостей майбутніх музикантів-педагогів і виконавців, яка ґрунтується на теоретичних положеннях психології діяльності. До методично-репертуарного посібника увійшли опрацю­вання 19-ти музичних творів вітчизняних та зарубіжних композиторів для ансамблів народних інструментів різного складу та викладено основ­ні принципи методики формування ансамблевої компетентності му­зикантів-інструменталістів у процесі спільної діяльності.

Методично-репертуарний посібник є підсумком багаторіч­ної творчої та педагогічної діяльності його упорядника, написання якого викликано обмеженою кількістю вітчизняної видавничої літе­ратури для ансамблів народних інструментів.

Відомо, що колективне музикування висуває певний ком­плекс вимог до виконавців. Тому здатність до орієнтації у різних си­туаціях музично-виконавської взаємодії виступає необхідною умов­ою успішності професійної діяльності педагога-музиканта. Ця важ­лива професійна якість формується у спільній музично-виконавській дія­льності і передбачає розмірність і адекватність агогічних, динаміч­них, метро­рит­міч­них намірів партнерів, ідентичність їх інтонаційно-синтаксич­ної, артикуляційної, віртуозно-технічної культури в кож­ному конкретному мікро епізоді ансамблевої партитури, на кожному її часовому відтинку та відповідність їх емоційних станів.

Запропонований методичний та художньо-конструктивний матеріал може знайти практичне застосування у навчальному процесі на музично-педагогічних факультетах, а також у системі професійної підготовки музикантів-виконавців у навчальних закладах культури і мистецтв.

Електронна версія виданої книги http://rozvytok.eidotehnika.org/idata/published/12...Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 
Фото №7
 
Фото №8
 
Фото №9
 
Фото №10
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
АНСАМБЛЬ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ Лабунець В. М.
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
42 грн
rozvitok-books
  • Рейтинг: 0.00(100)
  • Откуда: