Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Мнемотехніка Числа та їх таємниці НМК для вивчення додавання та віднімання

Мнемотехніка Числа та їх таємниці НМК для вивчення додавання та віднімання
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 1 102
(рейтинг объявления 2)
Состояние:
Новое
История продаж
Цена
250 грн    
Актуально на
04 декабря 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
указано в объявлении
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
 • Заходил(а): 13.12.2017 (21:45)

Характеристики товара:

 • Жанр
 • Школьные
 • Язык
 • Русский
 • Украинский
 • Тип обложки
 • Мягкая
 • Твердая

Пропонуємо вам унікальний інструментарій для ефективного засвоєння складу числа та вивчення таблиці множення дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку: навчально-розвиваючий комплекс (НРК) методичних розробок «Числа та їх таємниці» та навчально-методичний комплекс (НМК) «Таємниці Піфагора, або Майстер арифметики», засновані на використанні прийомів мнемотехніки.
Коротко про суть цих прийомів – дітям пропонується вивчити не просто цифри та операції з ними (а дітям це трохи незрозуміло), а побачити цікаву картинку з короткою історією, персонажі якої візуально нагадують (і позначають) цифри та результат операцій з цифрами. Образне мислення набагато краще працює у дітей (і не тільки), тому у дітей після декількох занять завдяки міцному асоціативному зв’язку створюється загальний малюнок, за якими вони можуть вільно відтворити історії і «приховані» в них операції з числами. І навпаки – при задаванні їм операцій з цифрами, діти пригадують казочку, пов’язану з цифрами та дією між ними та згадати результат. Наприклад, «У Яблука (позначає і візуально нагадує цифру 5) іменини і воно запросило на свято багато гостей. Лисичка (3) і Ластівка (2) вивчили для іменинника чудову пісню, а Олівець (1) подарував новий Будиночок (4), який він змайстрував сам».
Завдяки запропонованим алгоритмам комплексу «Числа та їх таємниці» та «Таємниці Піфагора», використовуючи мнемотренажери, мнемоігри, казку, зошит-розмальовку, не тільки фахівці, але й самі батьки зможуть допомогти дітям продуктивно засвоїти склад числа, вільно та образно оперувати множенням і діленням у рамках десяткового множення. поліпшити розвиток мовлення, логічне мислення, дрібну моторику, а також cформувати у вихованців навички до самонавчання.
Комплекс включає в себе методичний посібник, розмальовки з історіями, диск з аудіо казкою (тільки НМК «Числа та їх таємниці»), картки з цифрами і їх образами, картки з історіями, різні тренажери (див. фото вмісту НМК та НРК).
Дані розробки мають гриф «Схвалено до використання в загальноосвітніх навчальних закладах» Міністерством освіти і науки, лист № 141/12-Г-1383 від 30.07.2014 р. («Числа та їх таємниці») та лист № 141/12-Г-760 від 24.06.15 р. («Таємниці Піфагора, або Майстер арифметики»). Рекомендується для вихователів, вчителів, психологів, логопедів, батьків і всіх, зацікавлених у всебічному розвитку дитини. Комплекси доступний для замовлення на 2-х мовах: українській та російській.
Придбання комплексу: А/с 563, м. Вінниця, 21001. Тел. (067) 900-53-51. Вартість комплексу: при замовленні до 14 экз. – 250 грн. за екз., більше 14 екз. – 220 грн. за экз., Доставка за рахунок замовника.
http://www.youtube.com/watch?v=nTX6QCagsDI - інструктор "Школи ейдотехніки" Лисенко Оксана про склад числа.
http://www.youtube.com/user/eidotehnika/videos – інші відео проекту «Освітня мнемотехніка».
http://www.eidotehnika.org/school/ – сайт «Школи ейдотехніки».
http://www.eidotehnika.org/ – сайт проекту «Освітня мнемотехніка».
Асоціація «ВАРТО»
«Школа Ейдотехніки»
Видавництво «Розвиток»

Будемо раді співпрацювати з вами з метою створення пілотних та експериментальних груп та класів по застосуванню методик мнемотехніки!

https://www.kidstaff.com.ua/gallery-298259.htmlФото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 
Фото №7
 
Фото №8
 
Фото №9
 
Фото №10
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Мнемотехніка Числа та їх таємниці НМК для вивчення додавання та віднімання
 • Доставка: Вся Украина
 • Cостояние: Новое
250 грн
rozvitok-books
 • Рейтинг: 0.00(100)
 • Откуда: