Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Для дітей від 9 років пригоди, детективи

Объявление удалено.

Похожие объявления

Для дітей від 9 років пригоди, детективи
Состояние:
Новое
История продаж
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Откуда: г.Киев
  • Заходил(а): 07.12.2017 (16:54)
(0... (показать)
Льюис Керрол " Алиса в стране чудес " 30 грн.на русском языке.

« Таємниця підводного човна»

Вони шукали й  знаходили скарби по  всій Україні  — на  землі і  під  землею. Тепер на  часі  — підводні пригоди. У  Криму, на  темному дні загадкової бухти, лежить «Сом»  — один із  перших підводних човнів Українського Чорноморського  флоту. Майже сто  років  тому його затопила команда, щоб  він не  дістався ворогам молодої Української держави.

На борту «Сома»  — справжній скарб, що  може розкрити чимало таємниць і  змінити уяву про  один із  героїчних епізодів нашої історії. Але що  за  чудовисько стереже вхід до  цієї бухти? І  хто ще полює за  цим підводним скарбом, аби  заволодіти ним і  знищити таємницю? Про  це хочуть дізнатися наші давні знайомі, невтомні шукачі скарбів: київські хлопці Данило й  Богдан, їхня приятелька Галка з  Полтавщини та  незмінний член безстрашної команди, бойовий африканський страус на  ім’я Футбол.  

П еред тобою, любий читачу, справжній детектив, у якому беруть участь твої ровесники — тямущий Данько і спортивний Богдан, дівчинка Галка з навіженим страусом на прізвисько Футбол, кілька дорослих вуркаганів, а також непривітна ватага на чолі з Льонькою Гайдамакою... Йдеться, звичайно ж, про козацький скарб — бочку золотих монет і золоту козацьку булаву. Понад три століття ведуться пошуки цього безцінного скарбу, і лише в наші дні двоє школярів під час літніх канікул випадково наближаються до розгадки таємниці... Пан чи пропав, втікати чи залишатися, жити чи вмерти — ось такі непрості дорослі запитання постають перед відважними школярами... Книжка популярної детективної серії з  життя сучасних школярів, що  полюють за  скарбами, пропонує ще більш е пригод і  несподіваних відкриттів. А  ще нагадує: свою країну треба любити… Новий пригодницький детектив популярного українського письменника Андрія Кокотюхи захоплює з  першої до  останньої сторінки.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Для дітей від 9 років пригоди, детективи
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
44 грн
nato4k@com.ua
  • Рейтинг: 7.15(100)
  • Откуда: г.Киев