Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Увлекательные книги по математике и физике для детей

Увлекательные книги по математике и физике для детей
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 3 166
(рейтинг объявления 1.74)
Состояние:
Новое
История продаж
Актуально на
20 ноября 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
 • Статус: http://erudite.com.ua/
 • Заходил(а): 23.11.2017 (13:00)

Характеристики товара:

 • Жанр
 • Детские
 • Подарочные издани
 • Сказки
 • Хобби, дом, досуг
 • Художественные
 • Язык
 • Украинский
 • Тип обложки
 • Твердая
Математика на ходу. Более 100 математических игр для больших и маленьких

Как приобщить ребенка к математике и даже сделать так, чтобы он ее полюбил?

Замечательные британские популяризаторы науки Роб Истуэй и Майк Эскью нашли веселый и легкий путь к детскому сердцу, превратив страшное пугало — математику — в серию увлекательных игр для детей от 4 до 14 лет. Пусть ваш ребенок исподволь овладевает математической премудростью, играя изо дня в день в угадайку, числовые прятки, двадцаточку и зеленую волну. Вы сможете играть за столом, в очереди к врачу, в магазине, на прогулке, используя подручный счетный материал: машины на стоянке, товары на полках супермаркета, мотоциклистов на дороге… И конечно, ничто не мешает вам переиначивать придуманные авторами математические забавы на свой лад, приспосабливая их ко вкусам и потребностям собственных детей.  

Авторы:  Майк Эскью Роб Истуэй

Формат:    140х210 мм

Количество страниц:  224

130грн.Физика на каждом шагу. Я. Перельман

Перед вами одно из лучших классических пособий по физике. В нем есть все: занимательные рассказы, поучительные опыты, интересные факты. Благодаря им любознательный читатель научится замечать простейшие физические явления и понимать их природу.

Формат:     205х260 мм

Количество страниц:  216

149грн111 дослідів для дітей

Ця книга запрошує дітей старше восьми років в захоплюючу подорож по країні природничих наук. 111 різноманітних дослідів допоможуть вашій дитині не тільки закріпити знання, отримані в школі, а й дізнатися багато цікавого про самі різні явищах. Доступні пояснення і більше 300 ілюстрацій задовольнять цікавість маленьких дослідників і дадуть масу цікавих тем для роздумів. Експериментуйте і вивчайте навколишній світ!

Формат:    220х295 мм

Кількість сторінок:  216

131 грн.Цікава фізика. Яків Перельман (есть на русском)

Серед найвідоміших публікацій автора «Цікава фізика» посідає особливе місце. Секрет її популярності пояснюється як підбором тем і різноманітністю матеріалу, так і способом подачі інформації, манерою пояснення наукових понять. У це видання увійшли дві книги, об’єднані не лише спільною темою і назвою, а й, за словами автора, головною ідеєю — розбудити у читача «діяльність наукової уяви, привчити мислити в дусі фізики і розвинути звичку до різнобічного застосування своїх знань». Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів та всіх шанувальників науково-популярної літератури.

Автор:  Яков Пелельман

Кількість сторінок:  496

Розмір:  84х108 мм

85грнЖива математика. Яків Перельман (есть на русском)

В книзі більше сотні різноманітних задач і головоломок, для розв’язання яких читачу достатньо знайомства з елементарною арифметикою та початковою геометрією. Тільки незначна кількість задач потребує вміння складами та розв’язувати прості рівняння. Завдання представлені у вигляді цікавих оповідань, легко читаються, відмінно розвивають логічне мислення і пам’ять.   Книга розрахованана    учнів загальноосвітніх навчальних закладів та всіх шанувальників науково-популярної літератури.

Автор:  Яков Пелельман

Кількість сторінок:  176

Розмір:  84х108 мм

50 грн.Джордж і таємний ключ до Всесвіту. Автори книги Гокінґ Стівен, Гокінґ Люсі

Геніальний фізик Стівен Гокінґ разом із донькою Люсі запрошують тебе, любий читачу, у неймовірну мандрівку Всесвітом… верхи на астероїді! Які таємниці приховує Сусідський Сад? Що це за суперкомп’ютер, який уміє розмовляти? Чому не варто стрибати на кометі, коли вона мчить крізь космічний простір? І чи вдасться головному героєві — допитливому сміливцеві Джорджу — визволити свого приятеля з чорної діри? На сторінках цієї книги, сповненої гумору й карколомних пригод, розкрито найцікавіші загадки Всесвіту, а важливі наукові факти переплетено з веселими і часом небезпечними витівками. Це не лише захоплива історія про дружбу, космічні мандри та шкільні перипетії, а й неймовірна оповідь про те, як влаштований світ, у якому ми живемо.

 

Кількість сторінок:  312

 145x200 мм

Вік:  9+

100грнТакже большой выбор книг из серии "НАУКА В КОМИКСАХ": философия, мировая история, физика, алгебра, химия.Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
 
Фото №5
 
Фото №6
 
Фото №7
 
Фото №8
 
Фото №9
 
Фото №10
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Увлекательные книги по математике и физике для детей
 • Доставка: Вся Украина
 • Cостояние: Новое
Розумні забавки
 • Рейтинг: 9.70(100)
 • Откуда: