Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Робочі зошити для 1, 2, 3, 4 класу
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 772
(рейтинг объявления 1.12)
Состояние:
Новое
История продаж
Цена
10 грн    

Автор объявления ограничил возможность связаться с ним неавторизированным пользователям.

Актуально на
15 ноября 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
 • Статус: Укрпочтой- по договоренности. Обмен не интересует
 • Откуда: Украина, Одесса
 • Заходил(а): 20.11.2017 (22:45)

Характеристики товара:

 • Жанр
 • Школьные
 • Язык
 • Украинский
 • Тип обложки
 • Мягкая

Робочі зошити для учнів 1 класу,нові.
1.  Гнатюк О.В. Основи здоров´я  1 клас робочий зошит (до підручника Гнатюк О.В.) Генеза " - 1 шт. Цена 17 грн.

2.  Ващенко О.М., Романенко Л.В., Свириденко С.О. Основи здоров’я: "Здоров’ятко". Зошит-посібник для учнів 1 класу. -1 шт.  Цена 12 грн.

К-сть сторінок: 68  
Cхвалено для використання в навчально-виховному процесі Науково-методичною Радою з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол №6 від 10 липня 2007 р.).  
Зошит має на меті навчати молодших школярів основам здоров’я, правилам безпечної поведінки у різних ситуаціях вдома, в школі, на вулиці, на відпочинку, сприяти формуванню умінь і навичок здорового способу життя.

3. До  Букваря  З ошит з читання 1 клас за новою програмою. Автор: М,С,ВАшуленко. О.В ВАшуленко. Вид-во: Освіта,Харків -1 шт.

Призначений розширювати й урізноманітнювати завдання для учня,   пропоновані в Букварі , забезпечувати диференційоване навчання грамоти у 1 класі.
Вміщує цікаві, доступні за змістом і структурою вправи, спрямовані на формування графічних навичок першокласників. Усі завдання посібника спрямовані на застосування різних видів мовленнєвої діяльності на уроці читання – говоріння, читання, письмо. Це забезпечує всебічний мовленнєвий розвиток першокласників.
У посібнику передбачено різні форми роботи з учнями – у парах, у групах, колективно, під керівництвом учителя і самостійно. За посібником також можуть працювати діти з батьками, для цього розроблено зручний апарат орієнтування.
Цена 17 грн.

4.ПРОДАНО Зашит для письма № 1 та № 2.   До Букваря  1 клас. За новою програмою. М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко. Вид-во: Освіта.

Зошит для письма №1  містить добукварну частину, яка складається з вправ на розвиток дрібної моторики руки першокласників (на обведення зразків, малювання подібних елементів, штрихування, розфарбування кольоровими олівцями), а також містить сторінку для визначення в дитини провідної руки (лівої чи правої).

У   Зошиті для письма №2  продовжується вивчення букв українського алфавіту в тому самому порядку, як і в Букварі . Ілюстрації до прописів в обох зошитах, виконані на належному рівні, несуть функціональне навантаження; за кожною ілюстрацією має проводитись відповідна робота на складання звукових моделей слів, відгадування слів за поданими моделями або фрагментами, складання речень за малюнком і схемою.

Крім того, зошит містить вправи розвивального характеру, спрямовані на формування вмінь порівнювати, зіставляти, аналізувати, на розвиток кмітливості, спостережливості, а також на списування з друкованого тексту.


5 . Англійська мова Робочий зошит (Несвіт) 1 клас.-2 шт

Вивчення англійської мови має важливе значення. Пропоноване барвисте видання допоможе дітям зробити перші кроки на шляху до блискучого оволодіння цією мовою. На сторінках робочого зошита наводяться практичні завдання з англійської мови. Сучасний підхід до здобуття дитиною відповідних навичок, знань і умінь дозволить зробити навчання захоплюючим і ефективним. Видання адресоване молодшим школярам і їхнім дбайливим батькам.

Цена 15 грн

6. Основи здоров`я, 2 клас. Автор: Ващенко О.М., Романенко Л.В., Свириденко С.О.  67 сторінок.-1 шт.

Цена 10 грн.

7.   Основи здоров`я, 3 клас. Автор: Ващенко О.М., Романенко Л.В., Свириденко С.О.  71 сторінка.-1 шт.

Цена 10 грн.

8. Основи здоров`я, 4 клас. Автор: Ващенко О.М., Романенко Л.В., Свириденко С.О.  64 сторінки

Цена 10 грн.

Пресылка НП, Ин-тайм за счет получателя, Укрпочтой -   стоимость пересылки уточняйте.

Еще рабочие тетради для 1 класса:  https://www.kidstaff.com.ua/tema-19883460.html

2 класс:  https://www.kidstaff.com.ua/tema-19883559.html

 • 80
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5 Пересылка НП, Деливери, Ин-тайм за счет получателя,Укрпочтой + 10 грн.
Фото
Фото №1
 
Фото №2
 
Фото №3
 
Фото №4
ПРОДАНО
Фото №5
 
Фото №6
 
Фото №7
 
Фото №8
 
Фото №9
 

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff. Автор объявления запретил связь с ним неавторизированным пользователям. Рекомендуем Вам пройти регистрацию или войти в Ваш аккаунт, чтобы полноценно использовать все доступные инструменты для покупки, продаж и общения на сайте.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Робочі зошити для 1, 2, 3, 4 класу
 • Доставка: Вся Украина
 • Cостояние: Новое
10 грн
Mrs.Bubo4ka
 • Рейтинг: 9.70(100)
 • Откуда: Украина, Одесса