Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.
Кеннет Грем  Вітер у вербах
Состояние:
Новое
История продаж
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
Оплата
наложенным платежом
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Заходил(а): 17.04.2017 (10:12)
(0... (показать)

Одна з небагатьох і рідкісних дитячих книг, які впевнено можна назвати вічними. Дивовижна і легка книга. Повністю в дусі англійської казки. Простота викладу і приємні персонажі, легкі сюжетні лінії і непередаваний, забавний стиль написання. Все це може захопити не тільки малюка, але і людину у віці. Нерідко батьки визнають, що вони з величезним нетерпінням передчуваючи процес читання, чекали, коли ж їх дітлахи доростуть до цієї книги-казки, щоб ще хоч раз пережити прекрасну історію вже в компанії свого сина чи дочки, розділити враження і відчуття тепла, доброти і легкості.

У цій дитячій книзі немає злодіянь і жахів, що часто популяризуються в сучасній літературі. У ній розповідається про чудесний чарівний ліс, в якому живуть яскраві, екзотичні мешканці. Їхнє життя уособлює собою світ людей, його опис на повчальних прикладах допомагає дитині усвідомити і прийняти цей світ. Ви познайомитеся з лісовими жителями, полюбите їх, і залишите в своєму серці назавжди.

Існує думка, що книга про загального улюбленця Вінні -Пуха була написана завдяки саме цьому класичному казковому і надихаючому творінню.

Видання оздоблене чудовими ілюстраціями Роберта Інґпена, нагородженого за значний внесок у дитячу літературу Міжнародною премією імені Г.К. Андерсена.

Також є варіант російською мовою.

Подробиці тут: http://erudyt.com.ua/ua/grem-kennet-veter-v-ivah-n...

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Кеннет Грем Вітер у вербах
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
225 грн
Книги от Эрудит
  • Рейтинг: 0.80(100)
  • Откуда: