Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный поиск
Обруч для схуднення 3 кг
Просмотры объявления
сегодня: 3 | всего: 1 896
(рейтинг объявления 5.63)
Состояние:
Новое
История продаж
Цена
200 грн.    ЗАКАЗАТЬ
Актуально на
21 апреля 2014
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любой транспортной компанией
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
не предусмотрен
Ключевые слова:
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
Статус: Придбаний товар поверненню та обміну не підлягає !
Откуда: Украина, Луцк

Продам новий ефективний обруч для схуднення 3 кг.

 

Вага: 3 кг, діаметр: 80 см, діаметр в розрізі - 6 см.

 

 

Ціна - 200 грн.

 

 

Відео дивитись тут:

http://youtu.be/dTX96Kmk264  

 

 

Особливість обруча полягає в нестандартній конструкції, вазі і спеціалізованих матеріалах. Обруч на порядок перевершує будь-який аналогічний гімнастичний обруч. В першу чергу за рахунок площі зіткнення поверхні обруча з тілом, також величезне значення має вагу кільця. Обруч гнучкий і при поштовху тілом він прогинається і поглинає частину енергії, тому тренування стають, набагато ефективніше.
 При регулярному зайнятті з масажним Обручем розщеплюються надлишки жиру в області талії, зменшується об´єм талії, зміцнюються м´язи живота, покращується кровообіг, завдяки чому Ви зможете підтримувати Вашу фігуру стрункою і гарною.

 

 

ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ:

- Велика площа зіткнення потрібна для інтенсивного масажу, стимуляції кровообігу, спалювання жиру і підвищення еластичності тканин.

- Вага обруча на відміну від алюмінієвих і пластикових аналогів - 3 кг, що надає обручу особливу інерцію при обертанні. Це сприяє правильному розподілу навантаження на велику групу м´язів і підвищує інтенсивність дії.

- Спеціальне термоэластичное покриття стимулює спалювання жиру завдяки широко використовуваній спортсменами, технології термоэффекта.

 

 

ТЕХНІЧНИЙ ОПИС:

Обруч містить порожнисте кільце з поліетилену, діаметром 80-90 см, кільце одягнене в амортизуючу еластичну сорочку зі вспененного поліетилену, що практично унеможливлює травми і синяки навіть у людей з чутливою шкірою, і покрито захисним декоративним чохлом з трикотажного матеріалу.

 

 

ЯК ПРАЦЮЄ МАСАЖНИЙ ОБРУЧ:

При кожному русі корпусу створюються біомеханічні хвилі напруга-розслаблення, відчутні в усіх ланках тіла і впливають на тканини тіла людини. Таким чином масажуються м´язи, кровоносні і лімфатичні судини і прокачується кров в м´язах. Це розвантажує і нормалізує роботу серця і процеси обміну.

Обруч призначений для людей, що ведуть малорухомий спосіб життя. 5-10 хвилин в день здатні надати вашому тілу тонус.

 

 

ЕКСПЛУАТАЦІЯ:

Обруч масажний важить більше, ніж будь-який інший обруч, близько 3 кг, тому рекомендується поступове звикання до навантаження. Перші 3-5 зайняття тривалість не більше 3-10 разів по 1 хвилині з інтервалом 2 хвилини, подальшої 4-9 зайняття не більше 7-10 хвилин, далі по самопочуттю. Обруч масажний можна чистити в домашній обстановці.

 Не можна тримати Обруч масажний поблизу відкритого вогню і нагрівати вище 70 градусів. Температура експлуатації(- 10) 40 градусів Цельсія !!!Не дозволяється згинати масажний обруч для транспортування або зберігання!    
 Фото

Фото №1
Фото №2
Фото №3
Фото №4
Фото №5
Фото №6
Фото №7
Фото №8
мій результат ...)
Фото №9
Фото №10
Для того, чтобы оставлять вопросы либо комментарии, авторизируйтесь или пройдите простую регистрацию.
Проект скидки- успей купить!

новое сообщение