Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Управлінський облік. Г. О. Партин
Состояние:
Б/У
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

0.00(0%)

  • Откуда: Украина, Ивано-Франковская область, Калуш
  • Заходил(а): 23.07.2017 (11:45)
(0... (показать)
Продаю підручник "Управлінський облік", автори: Г. О. Партин, А. Г. Загородній, Т. І. Свідрик, А. І. Ясінська, Т. М. Бойчук. Видавництво Львівської політехніки, 2013 року. 280 сторінок. Тверда оправа.

Розглянуто теоретичні та прикладні аспекти управлінського обліку, зокрема сутність управлінського обліку та його функції в управлінні підприємством, предмет, метод і основні завдання управлінського обліку в обліковій системі підприємства, основи організації управлінського обліку. Наведено класифікацію витрат для прийняття управлінських рішень, визначення фінансових результатів та контролю за витратами, розглянуто методи дослідження поведінки і побудови функції витрат, сутність, способи і методи калькулювання витрат, методи аналізу “витрати – обсяг діяльності – прибуток”, порядок аналізу облікової інформації під час прийняття операційних та інвестиційних управлінських рішень, завдання і методи бюджетування витрат та організації обліку за центрами відповідальності.
Підручник буде корисним для студентів вищих навчальних закладів, що навчаються за економічними напрямами підготовки, аспірантів, викладачів та працівників-практиків облікових та фінансових підрозділів підприємств.

Оплата 100% на картку Приват-банка або наложеним платижем. Відправляю по всій Україні Новою поштою, Ін-тайм, Делівері, Укрпоштою.

Якщо виникли питання телефонуйте або пишіть у повідомлення.
Приємних Вам покупок!
Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Управлінський облік. Г. О. Партин
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Б/У
20 грн
orysyabn
  • Рейтинг: 0.00(0)
  • Откуда: Украина, Ивано-Франковская область, Калуш