Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Дитячі книги Паровозик Пузя казкова повість

Дитячі книги Паровозик Пузя казкова повість
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 61
(рейтинг объявления 0.1)
Состояние:
Новое
Цена
65 грн    
Актуально на
21 апреля 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

0.00(0%)

 • Откуда: Украина, Киев
 • Заходил(а): 26.04.2017 (15:54)
(0... (показать)

Характеристики товара:

 • Жанр
 • Детские
 • Язык
 • Украинский
 • Тип обложки
 • Твердая

Читаємо малечі наше українське Паровозик Пузя: казкова повість

 

Анна Коршунова – це літературний псевдонім Анни Шевченко. Народилася Анна Коршунова 29 травня 1970 року у Кіровограді. Закінчила СумДПУ ім. А.С.Макаренко. Журналіст, викладач, дитяча письменниця. Автор книг «Фроська - кімнатна фея», «Справжні друзі», «Пригоди лицаря Морквицаря і принцеси Картоплеси», «Разом веселіше», «Паровозик Пузя», дитячих віршів, п’єс. Лауреат премій «Просто так», «Коронації слова», дипломант І Корнійчуковської премії, член Національної спілки письменників України молода письменниця дивує дітей добрими, чесними та дуже цікавими казковими оповідками. Прості й зрозумілі, вони при цьому є надзвичайно повчальними, бо торкаються тих тендітних і водночас міцних ниточок, які пов’язують усе й усіх у цьому світі.

Звичайно ж, місця казкових подій, пов`язані з рідним краєм, Сумщиною. Так, Паровозик Пузя з однойменного твору «Паровозик Пузя»  живе в сумському дитячому парку «Казка».

Мамо, тату, ходімо до парку!» — і, тримаючи батьків за руки, малеча поспішає до казкової країни. Дорослі вже давно забули про неї й не бачать нічого, окрім зелені дерев і сучасних атракціонів... Та насправді в звичайному Дитячому парку відбуваються дива. Його мешканці — замислений Ослик, балакучий Папуга, шляхетні Лебеді, сторожовий пес Джек завжди раді гостям. І маленький Паровозик Пузя, у розмальованих вагончиках якого люблять кататися дітлахи, знаходить тут справжніх друзів. Яких тільки пригод не трапляється з ними, яких тільки загадок не доводиться розгадувати! То зникнуть із клумби прекрасні троянди, то Кіт у Чоботях загубить капелюха, то Свинка Зірочка втрапить у халепу. А ще треба буде допомогти вилікувати маленьке Лебедятко, вислухати історії мудрого Кажана й не злякатися Того, хто сидить у печері... Маленькі казкові оповідання, веселі й цікаві, відкривають таємниці чарівного куточка, який, виявляється, зовсім поряд, за огорожею Дитячого парку. Вони розповідають про справжню дружбу, доброту й відповідальність, про те, як треба любити й цінувати світ, у якому живеш.

 

                      Ц іна: 65 грн.

Стан: нова

Мова: українська

Кількість сторінок: 64

Папір: офсетний, кольорові ілюстрації

Формат: 60х90/16

  Доставка Укрпочта, Новая почта, расходы по доставке за покупателем.

Без возврата.

 
Фото
Фото №1
Фото №2
Фото №3
Фото №4
Фото №5

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Дитячі книги Паровозик Пузя казкова повість
 • Доставка: Вся Украина
 • Cостояние: Новое
65 грн
x_x_x_x
 • Рейтинг: 0.00(0)
 • Откуда: Украина, Киев