Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Ліндгрен Астрід. Брати Лев&acuteяче Серце.
Состояние:
Б/У
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  Ліндгрен Астрід. Брати Лев´яче Серце. (13/244(15))
Пер. з шведск. Ольга Сенюк. Київ 2007р. 190 стр Палітурка: Твердий ламінований трохи збільшений. формат.  
Стан: добрий.  

Пронизлива, незвичайна книга, несхожа на інші творіння Ліндгрен.  
Ліндгрен написала дивовижну казку, тут підняті такі теми як страх, смерть, зрада, а також показані прекрасні взаємини між двома братами.
Книга про двох братів Юнатане і Карлі на прізвисько Сухар починається дуже незвично для дитячої літератури: спочатку під час пожежі гине старший брат Юнатан, рятуючи хворого молодшого брата, а через якийсь час від хвороби помирає і молодший. Досить трагічно... Але після смерті обидва брати потрапляють у дивовижну країну Нангиялу
Нангияла - це казкова країна, в яку потрапляють хлопчики відразу після смерті, але все там радісно і безхмарно, як здавалося на перший погляд, тут свої неприємності, зрадники і навіть війна.
І, не дивлячись на свою серйозність і складність, мені здається, її обов´язково читати дітям. Вона допомагає розібратися в таких непростих речах як братня любов, самовідданість, смерть. Вчить боротися зі своїми страхами, допомагати ближнім, щиро й безкорисливо любити.  
Дуже мудра, сумна, світла, правильна, і нестерпно сумна казка.
Напевно, тема смерті не повинна бути забороненою для дітей, і про це треба з ними говорити. Можливо, те, як робить це Ліндгрен - єдино правильно.
Пронизана світлим смутком історія про життя і смерті навряд чи залишить кого-небудь байдужим. На відміну від безлічі книг письменниці, цю історію не так-то просто викинути з голови.
Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Ліндгрен Астрід. Брати Лев´яче Серце.
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Б/У
50 грн
Нaташа
  • Рейтинг: 3.55(100)
  • Откуда: