Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
 Книга Гаррі Поттер і прокляте дитя
Состояние:
Новое
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Статус: Всегда будьте в тренде!!! Создайте свой стиль!
  • Откуда: Днепропетровск
  • Заходил(а): 21.02.2017 (20:51)
  Світовий   бестселер.

«Гаррі Поттер і прокляте дитя»  —   нова британська п´єса   в двох частинах Джека Торна за оригінальним новим сценарієм Дж.К.Ролінг, Джона Тіффані та Джека Торна.

«Гаррі Поттер і прокляте дитя» є офіційною восьмою частиною історії. Дія п´єси відбувається через 19 років після битви за Гоґвортс і розповідає про працівника Міністерства магії Гаррі Поттера  та його сина Албуса.

Син   Гаррі Поттера   Албус потрапляє на факультет Слизерин, де заводить дружбу з сином Драко МелфояСкорпіусом. Він не вміє грати в квідич і часто свариться з батьком. На четвертому році навчання в Гоґвортсі Албус і Скорпіус вирішують змінити минуле за допомогою останнього маховика часу, щоб врятувати від смерті Седрика Дігорі, який загинув під час подій «Кубка Вогню». На це їх надоумила Делфі  — таємна донька лорда Волдеморта  і Белатріси Лестранж  — яка хоче повернутися в минуле і захопити владу разом з батьком.

Подорож за допомогою маховика часу і зміна подій призводить до спотворення реальності. Народжується інший світ, в якому Волдеморт перемагає у війні та вбиває Гаррі Поттера, а Герміона, Рон і професор Снейп стають членами підпільного опору. Оскільки Гаррі мертвий, то і Албуса більше не існує, що не влаштовує Скорпіуса. Тому він вирішує виправити скоєне і повернути світ до свого попереднього стану.

Через Делфі Скорпіус, Албус і сама Делфі опиняються в Годриковій долині у 1981 році за день до вбивства Джеймса та Лілі Поттерів. Гаррі, Джіні, Драко, Рон і Герміона відправляються за ними у минуле. Між Гаррі і Делфі відбувається битва, в якій він ледь не гине. Його рятує Албус, і ці події змінюють їх стосунки назавжди. Порядок часу відновлено.

 

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Книга Гаррі Поттер і прокляте дитя
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
165 грн
Танунал
  • Рейтинг: 5.74(100)
  • Откуда: Днепропетровск