Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Brilace Anti-red serum сироватка серум проти почервоніння

Brilace Anti-red serum  сироватка серум проти почервоніння
Состояние:
Новое
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

9.70(100%)

  • Статус: Професиональная косметика от врача- косметолога
  • Откуда: Львів
  • Заходил(а): 25.06.2017 (09:33)

Brilace – професійна косметика майбутнього!
Франція – є визнаним лідером краси, стилю, моди та шарму. Більшість успішних косметичних брендів народилися саме у Франції, де є всі умови для розробки та виробництва якісної, ефективної і безпечної косметики. У Франції чудова сировинна база натуральних інгредієнтів: від чистих мінералів Альп через цілющі трави Провансу і до активних океанічних компонентів Біскайської затоки. Саме у Франції, унікальні ультрасучасні технологічні можливості однієї з найбільш високорозвинених країн Європейського Союзу природним чином доповнюються столітнім досвідом створення та зберігання рецептур косметики. Саме у Франції розробкою і виробництвом косметичних препаратів займаються цілі династії потомствених хіміків, мікробіологів і фармацевтів.

Одним з еталонів французької професійної косметики є Brilace. З самого першого дня свого існування – Brilace зробив акцент саме на розробці і виробництві високоефективних компонентів для косметологічних  кабінетів і практикуючих професійних косметологів. Вивчаючи потреби своїх покупців до найдрібніших подробиць – Brilace прагнув знайти рішення найсміливішим задачам. Власна наукова лабораторія Brilace дозволяє вести постійний пошук найбільш натуральних, безпечних та ефективних формул для кожного типу шкіри і кожної її проблеми. Торгова марка Brilace – це вершина косметологічного мистецтва. Наш 17 річний досвід на ринку професійної косметики дозволив нам взяти найуспішніші розробки наших колег в інших лабораторіях Франції, доповнити їх нашими унікальними формулами, застосувати найсучасніші технології виробництва. Це все вкрай важливо для того, щоб постійно вдосконалювати існуючі продукцію і забезпечити прихильність наших клієнтів, професійних косметологів в багатьох країнах далеко за межами Франції.

Результат наукової діяльності Brilace – це інноваційна продукція XXI століття, перевірена європейськими експертами і тестами. Продукція Brilace не тестується на тваринах, клінічно перевірена і відповідає найвищим стандартам якості. Косметика Brilace упаковується в компактну, просту і екологічно чисту упаковку для максимальної турботи про природу.
Brilace створює унікальні косметологічні продукти, навчає косметологів сучасними методикам догляду за шкірою, виробляє корисні аксесуари для професійних косметологів. Ми не зупиняється на досягнутому і створює нові тренди. Brilace – професійна косметика майбутнього!  Anti-red serum – сироватка серум проти почервоніння

Зміцнюючий судини серум – сприяє зміцненню стінок судин, зменшенню застійних процесів в судинної мережі, заспокоює і відновлює чутливу, схильну до подразнень шкіру. Серум може застосовуватися як SOS терапія після інвазивних процедур.

Гідролізат протеїнів шовку – природний продукт, він легко всмоктується, зволожує і пом’якшує шкіру, захищає шкіру від втрати вологи, підвищує її пружність і еластичність. Вільні амінокислоти шовку здатні утримувати вологу в роговому шарі шкіри, а також прискорювати загоєння. Захищає шкіру від шкідливого впливу ПАР, УФ-променів.

Троксирутін  – має виражену венотонічну, капіляропротекторну, мембраностабілізуючу і протизапальну активність. Препарат підвищує еластичність судин, знижує їх проникність, покращує трофіку тканин. Крім того, троксерутин пригнічує гіалуронідазу і процеси перекисного окислення ліпідів, окислення аскорбінової кислоти.

Д-Пантенол  – cтімулірует регенерацію шкіри, нормалізує клітинний метаболізм, збільшує міцність колагенових волокон. Надає регенеруючу, слабку протизапальну дію, живить і пом’якшує шкіру.

Гінко білоба  – антиоксидант, запобігає передчасному старінню, перешкоджаючи окисленню ліпопротеїдів низької щільності. Покращує кровообіг в судинах і капілярах, відновлює харчування і постачання киснем тканини.

Бета-глюкан з вівса  – полісахарид-антиоксидант. Охороняє шкіру від передчасного старіння при впливі негативних чинників навколишнього середовища (УФ, забрудненого повітря і т.д.). Використовується як засіб, тонізуючий, підтягує і стимулюючий внутрішні клітинні процеси у млявою, ослабленої шкіри, з ознаками старіння.

Спосіб застосування : Нанесіть 1-3 мл Anti-red serum на шкіру. Впровадити його за допомогою масажу або електропроцедур. Нанесіть заспокійливу, сосудозміцнюючу або омолоджуючу маску. Завершіть процедуру нанесенням крему. За Anti-red serum можливе проведення масажу або електропроцедур. Для цього нанесіть серум на шкіру, увібрати, змочіть руки і проведіть масаж або електропроцедури.

І нгредієнти:  гліцерин, вода, бета-глюкан, екстр. листя гінкго-білоба, гідролізат протеїнів шовку, троксирутін, Д- пантенол, Na – альгінат.

Ingredients:  glycerin, aqua, beta-glucan, ginkgo biloba leaf extract, hydrolyzed silk, troxerutin, panthenol, align.

Обсяг: 20 мл.розлив

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Brilace Anti-red serum сироватка серум проти почервоніння
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
270 грн
anymer
  • Рейтинг: 9.70(100)
  • Откуда: Львів