Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Качество превыше всего Бренд ТМ Jerelia

Качество превыше всего Бренд ТМ Jerelia
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 24
(рейтинг объявления 0.1)
Состояние:
Новое
Цена
100 грн    
Актуально на
18 апреля 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
Оплата
наложенным платежом
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Откуда: Белая Церковь
  • Заходил(а): 18.04.2017 (17:45)
06... (показать)
 Основні закони ТМ J’erelia

У кожній компанії є чітко сформульований набір правил і законів, за якими працюють її співробітники. Компанія     J’erelia    – не виняток. З перших днів створення нового косметичного бренда всі, хто був причетний до цього процесу, чітко розуміли, що:

J’erelia    – це косметичний бренд з українським корінням. Уся продукція цієї національної торгової марки вироблена виключно українськими виробниками на потужностях українських заводів.

J’erelia    – це товари високої якості. Всі продукти бренда виготовляються з екологічно безпечної та натуральної сировини. Вся продукція сертифікована, має санітарно-гігієнічні висновки МОЗ України.

J’erelia    – це широкий та різноманітний асортимент товарів, розрахований на будь-який вік і стать. Це косметичні засоби для догляду за шкірою, тілом, волоссям. Продукти для здорового харчування, натуральні засоби для прання та прибирання дому. Крім того, це колекція дитячого одягу, для якої дизайнерка бренда вибирала виключно натуральні тканини.

Навіщо українцям J’erelia?

Нині українці не можуть поскаржитися на дефіцит косметичної продукції: на полицях магазинів є величезне різноманіття засобів, що забезпечують ретельний догляд за тілом – від маківки до п’ят – і домом – від вікон до дверей. Часом від різноманіття косметичних товарів у споживачів голова йде обертом: що вибрати? який продукт якісніший? Більшість губиться перед кількістю запропонованого асортименту, але всі схожі в одному: ними без винятку рухає пристрасть до краси. І краса перемагає!

ТМ J   ’   erelia    створювали для того, щоб дати кожному українцю не тільки красу, а й відмінну якість товарів. Товари     J   ’   erelia  допоможуть кожному члену сім’ї (навіть карапузові!) виглядати й відчувати себе відмінно, правильно піклуватися про своє здоров’я.

Коли українські підприємці задумували створити новий національний бренд     J   ’   erelia   , вони розуміли, що вся продукція – від косметичних засобів, колекції одягу та аксесуарів до лінійки продуктів харчування – буде випускатися українськими виробниками. Така тенденція диктує створення нових робочих місць для українців, багато з яких в умовах нинішньої економічної ситуації стали безробітними.

Тому можна сміливо говорити про те, що купуючи продукцію     ТМ J   ’   erelia   , кожен українець підтримує свого співвітчизника, а значить, вносить свій внесок у розвиток економіки країни.

Приєднуйтесь до дружної сім’ї J’erelia!

І нехай девіз «Купуй українське!», від якого сьогодні у більшості набита оскома, буде не порожнім звуком, а гаслом, в якому поєднується  патріотизм і щира любов до української землі!     Пройти Регистрацию на     http://jerelia.com/?ref=1142658Фото
Фото №1
Фото №2
Фото №3

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Качество превыше всего Бренд ТМ Jerelia
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
100 грн
sergioukr2010
  • Рейтинг: 0.24(100)
  • Откуда: Белая Церковь