Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Книги видавництва Свічадодитяча і доросла духовна література, календарі

Книги видавництва Свічадодитяча і доросла духовна література, календарі
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 13
(рейтинг объявления 0.1)
Состояние:
Новое
Цена
100 грн    
Актуально на
07 ноября 2016
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

0.99(100%)

  • Откуда: Україна
  • Заходил(а): 07.11.2016 (10:00)
 фото 1
Моя перша Біблія – це ілюстрована картонна Біблія для наймолодших. Тут ви знайдете коротенькі біблійні історії, описані простою мовою, а також захопливі ілюстрації, що допоможуть маленьким читачам краще їх зрозуміти.

ціна 100   грн.

фото 2

Де записувати свої улюблені цитати з фільмів і книжок, де занотовувати свої думки та мрії, де малювати ручками-лайнерами, коли є бажання і натхнення? Добре, коли під руками буде такий собі “Записничок на щодень”. А там можна знайти і цікавезні фрази на щодень, захопливі малюнки, важливі події і дні народження улюблених співаків, а ще добру порцію гумору.Час ділитися своїми думками і враженнями в щоденнику-записничку на 2016 - 2017 навчальний рік.

ціна 45 грн. за 1 шт.

фото 3
Християнська родина, ця домашня Церква, є одним з найважливіших середовищ плекання віри, найпершою школою молитви та християнського виховання. Це прекрасно розумів о. Діонисій Дорожинський (186601930), богослов, церковний та культурно-освітній діяч минулого століття. Аби допомогти батькам бути гідним прикладом чеснотливого життя для своїх дітей, він укладає книгу про церковні празники та житія деяких святих, призначену для сімейного читаня. Таке спільне читання, на думку автора, є одним з найуспішніших засобів плекання домашньої побожности. Минуло вже понад сто років, коли побачило світ перше видання цієї книги. Тепер пропонуємо нове видання, опрацьоване та відредаговане відповідно до сучасних вимог. Книжка проілюстрована кольоровими зображеннями ікон з фондів Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького.

ціна 220 грн.

фото 4
Нове подарункове видання до зимових свят! У книжці подано розмаїту добірку християнських казок. Хоча видання орієнтоване перш за все на самостійне читання дитини-читача (8-12 років), воно має всі підстави стати улюбленою для всієї родини. Збірка стане у пригоді й педагогам та катехитам недільних шкіл.

ціна 53 грн.

Товар поверненню не підлягає (за винятком фабричного браку - порожніх чи подвійних сторінок)
Фото
Фото №1
100 грн
Фото №2
акція по 45 грн
Фото №3
220 грн
Фото №4

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Книги видавництва Свічадодитяча і доросла духовна література, календарі
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
100 грн
lesi_15
  • Рейтинг: 0.99(100)
  • Откуда: Україна