Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Стартовые пакеты Life VIP Ultra

Стартовые пакеты Life VIP Ultra
Состояние:
Новое
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
наложенным платежом
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
  • Заходил(а): 26.05.2017 (14:24)
  Супер пакеты, эксклюзивные, лимитированные с супер тарифами. В магазинах таких нет. Возможность общения в сети вообще без пополнений. Цена пакета без дальнейшей абонплаты -100 грн, с абонплатой (10 грн. в месяц)- 50 грн. Деталі тарифного плану «VIP Ultra»
Абонентна плата
0
Пакетні хвилини у мережі life:)
30
Дзвінки в межах корпоративної групи, грн/хв
0.00
Дзвінки в мережі life:) з послугою, грн/хв1
0.00
Дзвінки на номери мереж фіксованого зв’язку України, грн/хв
0.60
Дзвінки на номери мереж інших мобільних операторів України, грн/хв
0.60
Дзвінки в Росію, грн/хв
4.24
Дзвінки на номери інших країн, крім номерів операторів супутникового зв’язку, грн/хв
4.24
Дзвінки на спеціальні міжнародні напрямки, грн/хв
8.49
SMS по Україні
0.70
MMS по Україні
1.30
SMS за межі України
2.70
MMS за межі України
6.00
Доступ до Інтернету
6.00 грн / 50 МБ2
Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду України.
1 - за умови активації послуги «Безмежний life:) національний» або «Безмежний life:) регіональний». Активація послуг здійснюється через USSD-меню: «Безмежний life:) національний» - *141*90#, «Безмежний life:) регіональний» - *141*91#
2 - Надані 50 МБ можна використати протягом поточної доби. У разі відсутності 6 грн на рахунку, тариф на інтернет – 0,25 грн/МБ. Обсяг переданих та отриманих даних протягом сесії прийому та передачі буде округлятися в більшу сторону з точністю до 200 кілобайт.

Деталі:
· При замовленні послуги «Безмежний life:) національний» Ви отримуєте безліміт на номери life:) протягом календарного місяця. Щомісячна вартість послуги складає 10 грн (з ПДВ та ПФ). Вартість послуги не залежить від дня активації.
· При замовленні послуги «Безмежний life:) регіональний» Ви отримуєте безліміт на номери life:) протягом календарного місяця у випадку перебування в межах регіону. Щомісячна вартість послуги складає 5 грн (з ПДВ та ПФ). Вартість послуги не залежить від дня активаціі Під час перебування абонента за межами дії послуги «Безмежний life:) регіональний» можлива тарифікація дзвінків відповідно до її умов на відстані 15 км від адміністративного кордону.
· Послуга сплачується 1 числа кожного місяця. Строк дії послуги – календарний місяць. В інших випадках дзвінки на номери life:) тарифікуються по 0,30 грн/хв.
· Якщо в абонента підключена послуга «Безмежний life:) регіональний», але він перебуває за межами території дії послуги більше 7-ми днів, абоненту надається спочатку 30 пакетних хвилин у мережі life:), після використання яких дзвінки на номери life:) тарифікуються по 0,30 грн/хв.
· Плата за послуги вноситься щомісячно та в подальшому плата за послугу сплачується абонентом автоматично. Тарифікація дзвінків по Україні – посекундна, починаючи з першої секунди.
Тарифікація міжнародних дзвінків - посекундна та здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційної послуги. У вартість першої секунди кожної хвилини телекомунікаційної послуги включені наступні 59 секунд без додаткової тарифікації.
Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Стартовые пакеты Life VIP Ultra
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
50 грн
Сержык
  • Рейтинг: 0.50(100)
  • Откуда: