Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Романи для дівчат Полліана, Леді Джейн, Таємничий сад, Енн СП Ранок

Романи для дівчат Полліана, Леді Джейн, Таємничий сад, Енн СП Ранок
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 314
(рейтинг объявления 2.13)
Состояние:
Новое
История продаж
Актуально на
26 апреля 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

9.70(100%)

  • Откуда: Полтава
  • Заходил(а): 28.04.2017 (11:36)
(0... (показать)

Характеристики товара:

  • Срок поставки
  • 5-15 дней
 Серія книг Романи для дівчат
видавництво Ранок

Полліанна
вартість книги 113 грн.

Повість про дівчинку з дивним ім´ям Полліанна, написана в 1912 році американською письменницею Елінор Портер, миттєво стала улюбленою книгою дітей по обидва боки Атлантичного океану. Яскраві й живі образи героїв, драматичне розповідання, присмачене м´яким гумором, глибока людяність — усе це відразу ж поставило «Полліанну» в один ряд із кращими зразками світової дитячої літератури. Героїня повісті маленька сирота — зуміла змінити життя цілого містечка й відкрити серця його мешканців. А відбулося це насамперед тому, що вона вміла любити, вірити, сподіватися й дарувати радість. Із тих пір уже кілька поколінь юних читачів захоплено співпереживають пригодам Полліанни, а книга Елінор Портер продовжує своє довге життя.


Леді Джейн

вартість книги 104 грн.

http://www.ranok.com.ua/info-ledi-dzhejn-17926.htm...

«Леді Джейн» — пронизлива і драматична повість американської письменниці Сесилії Джеймісон (1848–1909), створена на рубежі 20 ст. Цією історією дівчинки-сироти, сповненою неймовірних поворотів долі, таємниць і майже детективних обставин, уже більше століття зачитуються діти і підлітки. І сьогодні вона хвилює, переконує, викликає співчуття, а часом і сльози — недарма ця талановита книга по праву увійшла в золотий фонд світової літератури для дітей. Самотнє дитя леді Джейн, що протистоїть жорстокому і холодному світові, виходить переможцем у цій боротьбі — завдяки душевній красі, твердості характеру і вмінню бути вдячною і милосердною.


Енн із садиби Зелені Дахи

вартість книги 113 грн.

http://www.ranok.com.ua/info-enn-iz-sadibi-zeleni-...

Книга про рудоволосу дівчинку-сироту на ім’я Енн Ширлі була написана канадською письменницею Люсі Мод Монтгомері в 1908 році, але й сьогодні вона продовжує видаватися величезними накладами у США, Канаді, Великій Британії, Австралії, її перекладають багатьма мовами, за нею були зняті фільми, серіали-аніме, створені театральні спектаклі. Недарма сам Марк Твен одного разу назвав героїню Монтгомері «найзворушливішою та чарівною дитиною в художній літературі від часів безсмертної Аліси». Ця жива повість, сповнена гумору, життєвої правди й доброти, нікого не залишить байдужим: адже всякий, хто знайомий із творчістю Люсі Монтгомері, знає, які світлі почуття вона народжує!


Таємничий сад

вартість книги 113 грн.

http://www.ranok.com.ua/info-tajemnichij-sad-18054...

«Таємничий сад» — одна із найвідоміших дитячих книг чудової анг­лійської письменниці Френсіс Елізи Бернетт. Це історія розпещеної дівчинки, що виросла в багатій англійській сім´ї в Індії, але страждає від самотності. Ця самітність стає зовсім безвихідною, коли батьки десятирічної Мері Леннокс одночасно вмирають від страшної хвороби. Маленькій героїні доводиться переселитися в Англію, у графство Йоркшир, де розташований маєток її дядечка, але й там на неї чекають труднощі: адже вона дотепер не навчилася заводити друзів, по-доброму ставитися до людей і співчувати тим, хто цього потребує. Однак усе зміниться, тільки-но Мері виявить у маєтку маленький занедбаний сад, що ховається за високими стінами...переглянути ілюстрації до книг можно на сайті вид. Ранок
нажимаємо на кнопку БІЛЬШЕ ФОТО

Условия заказа:                                                                                                              
1. Заказ отправляем мне в виде личного сообщения, или с помощью "ЗАКАЗАТЬ". Обязательно указываем издательство, название книги, автора, язык издания (русский или украинский), количество.
2. Оплата: 100% предоплата на карту Приватбанка (после подтверждения наличия книг на складе поставщика, цены могут меняться каждый день, поэтому перед оплатой уточняем).  
3. Сроки доставки. Большая часть книг находится у поставщика в Украине в Харькове. Как правило, книги из наличия будут у меня в течение 2-3 дней , после отправления заказа в издательство. Заказ делаю практические каждые две недели.   Вам не придется ждать 3-4 недели книг. Как только книги оказываются у меня, отправляю заказчику.  
4. Доставка. Пересылка книг за Ваш счет транспортными компаниями Новая почта, Интайм и укрпочта. Со своей стороны   гарантирую порядочность, оперативность, квалифицированную консультацию и помощь   при подборе книг .  
Отказов, после того, как заказ отправлен поставщику - не принимаю!                                                                                                              
Всегда с удовольствием помогу в выборе


Собираю новый заказ!  
Заказ 30 апреля!
Присоединяйтесь!Фото
Фото №1
Фото №2
Фото №3
Фото №4
Фото №5
Фото №6
Фото №7
Фото №8
Фото №9
Фото №10

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Романи для дівчат Полліана, Леді Джейн, Таємничий сад, Енн СП Ранок
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
f_gun
  • Рейтинг: 9.70(100)
  • Откуда: Полтава