Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Натуральная косметика от украинского производителя Jerelia

Натуральная косметика от украинского производителя Jerelia
Состояние:
Новое
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

9.70(99%)

  • Статус: Бизнес онлайн http://jerelia.com/?ref=1119759
  • Откуда: Украина
  • Заходил(а): 21.04.2017 (13:00)
 

Назва нової косметичної марки J’erelia має свою історію. Назва ця не овіяна казковими легендами та не походить від імені видатних вчених або їхніх коханих, дочок... Все набагато прозаїчніше, реалістичніше, а значить, – правдивіше.

Слово «j’erelia» бере свою назву від українського слова «джерело», що має ряд значень. Так, джерелом називають водний струмінь, що б’є на поверхню з-під землі. Також джерело – це документ, на основі якого створюють наукове дослідження або черпаються знання для інших сфер діяльності. Саме тому J’erelia – це джерело здоров я та краси для всієї родини.

Основні закони ТМ J’erelia

У кожній компанії є чітко сформульований набір правил і законів, за якими працюють її співробітники. Компанія J’erelia – не виняток. З перших днів створення нового косметичного бренда всі, хто був причетний до цього процесу, чітко розуміли, що:

J’erelia – це косметичний бренд з українським корінням. Уся продукція цієї національної торгової марки вироблена виключно українськими виробниками на потужностях українських заводів.

J’erelia – це товари високої якості. Всі продукти бренда виготовляються з екологічно безпечної та натуральної сировини. Вся продукція сертифікована, має санітарно-гігієнічні висновки МОЗ України.

J’erelia – це широкий та різноманітний асортимент товарів, розрахований на будь-який вік і стать. Це косметичні засоби для догляду за шкірою, тілом, волоссям. Продукти для здорового харчування, натуральні засоби для прання та прибирання дому. Крім того, це колекція дитячого одягу, для якої дизайнерка бренда вибирала виключно натуральні тканини.

Зареєструватися можна безкоштовно за посиланням http://jerelia.com/?ref=1119759                                                    

Реєстрація надає гарантовану скидку на всю продукцію 25%

На ваше день народження компанія дарує знижку 70% на будь-який товар.

Актуальний каталог  http://jerelia.com/uk-ua/interactivecatalog

Також ви можете залишати замовлення в коментарях,якщо не хочете реєструватись,  на ваші замовлення також буде діяти скидка 25 %


 

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Натуральная косметика от украинского производителя Jerelia
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
5 грн
Jul31789
  • Рейтинг: 9.70(99)
  • Откуда: Украина