Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Атлас анатомії людини Ф. Неттера
Состояние:
Новое
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

9.70(100%)

  • Статус: Увага акція! На новий одяг знижка 5% до 8 березня!
  • Откуда: Украина, Тернополь
  • Заходил(а): 22.01.2017 (10:45)
  Вихід у світ першого видання «Атласу анатомії людини» Френка Неттера в 1989 р. став значною подією для всіх, хто вивчає і викладає анатомію. Майже одразу ця книга стала однією із найпопулярніших у медичному світі. Така ситуація зберігається й донині. Цей успіх став можливий завдяки величезному художньому талантові доктора Неттера, чіткій роботі медичного видавництва і порадам доктора Шерон Коласино (Оберґ). Я радий, що взяв участь у роботі над другим виданням «Атласу анатомії людини», «Інтерактивним атласом анатомії» та «Інтерактивним атласом клінічної анатомії».
Навіть через 10 років після виходу першого видання атласу на нього зберігається, як і раніше, дуже великий попит. Ми почали працювати над другим виданням, незважаючи на шалений успіх першого, для того, щоб покращити його якість. Працюючи над другим виданням, ми намагалися не збільшувати обсяг книги, не змінювати стиль написання, адже студенти вважають, що саме завдяки цим характеристикам книга користується такою популярністю.
Найпомітнішою зміною стала поява нових ілюстрацій самого Неттера (рис. 288, 430, 432 і 511) та доктора медицини Карлоса Мачадо (див. новий розділ «Поперечні перерізи», рис. 512-525). Ці ілюстрації мають велике значення з огляду на сучасний стан анатомії; вони містять деталі, які допоможуть студентам вивчати анатомію на пошарових зрізах. Це особливо важливо у зв´язку з повсюдним впровадженням у клінічну практику сучасних засобів отримання зображень.
Доктор Мачадо вніс зміни у низку рисунків, опираючиь на дані, що були виявлені завдяки комп´ютерній і магнітно-резонансній томографії. Значно змінені розділи з анатомії таза і промежини, зокрема замінено застарілу концепцію про будову сечо-статевої діафрагми, уточнено деякі особливості будови зовнішнього сфінктера сечівника.
Значні зміни внесені в термінологію. Я вдячний докторові Дуан Гейне (розділ «Центральна нервова система») та докторові Роберту Леонарду (всі інші органи й системи), котрі неоціненно допомогли в цій роботі. Незважаючи на те, що майже всі анатоми користуються чинною анатомічною номенклатурою, клініцисти схильні вживати епоніми, тому найвідоміші та найпоширеніші з них зазначені у дужках.
.

Запрошую Вас відвідати мій магазин                     http://www.kidstaff.com.ua/store-ch-chka#price
Пропоную б/у одяг в хорошому стані з моїх діток а також!!!! багато книг по низьких цінах, велорукавички дитячі та дорослі, колекцію чудового одягу українького виробника для дівчаток 100 -140 см зросту (4-12 років) .
До 08,03,2016 року а одяг для новий дівчаток у мене діє знижечка 5%!!!!! Буду завжди рада допомогти Вам!!! Приємних всім покупок на Кідстафф!

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Атлас анатомії людини Ф. Неттера
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
1700 грн
Gugusia
  • Рейтинг: 9.70(100)
  • Откуда: Украина, Тернополь