Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Вождь Червонокожих, Мауглі, Рікі-Тікі-Таві, Робінзон Крузо, Аліса СП МАХАОН

Вождь Червонокожих, Мауглі, Рікі-Тікі-Таві, Робінзон Крузо, Аліса СП МАХАОН
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 332
(рейтинг объявления 0.09)
Состояние:
Новое
Актуально на
18 февраля 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

9.70(100%)

  • Откуда: Полтава
  • Заходил(а): 21.02.2017 (13:09)
(0... (показать)

Характеристики товара:

  • Срок поставки
  • 5-15 дней
    Класна класики
видавництво Махаон

Вождь Червоношкірих

 О. Генрі.  

До книжки увійшли найкращі оповідання відомого американського письменника О. Генрі. Вони захоплюють динамічним сюжетом, правдивістю характерів героїв і наповнені глибоким філософським змістом.

вартість 81 грн.


Поліана

Елеонор Портер

Захоплива книжка про янгольську дівчинку, що її батько навчив дякувати за все Богові та людям, шукати навіть за найнесприятливіших обставин у житті тільки позитивне та хороше. Змінюючись сама, головна героїня завдяки невичерпному оптимізму й життєрадісності змінює довкола себе і людей, і світ. Цікавий твір — на всі часи.

Вартість 95 грн.


Мауглі

Редьярд Кіплінг

Мауглі — один із найулюбленіших персонажів світової класики для дітей. Написав однойменну книжку видатний англійський письменник, поет і новеліст Редьярд Джозеф Кіплінг (1865–1936). Тепер ця книжка виходить у твоїй улюбленій серії. Вона неодмінно стане окрасою і твоєї книжкової колекції.

Вартість 68 грн.


Аліса в країні чудес  

Л’юїс Керролл

Ця книжка — шедевр дитячої літератури. Ще за життя автора її було перевидано більше тридцяти разів. Герої книжки — Капелюшник, Солоний Заєць, Чеширський Кіт та інші стали улюбленими для багатьох поколінь юних читачів і їхніх бітьків, і дістали прописку в багатьох прислів’ях і приказках. У    захваті від цієї повісті була навіть англійська королева Вікторія. Видання щедро ілюстроване малюнками, що вдало передають дух безсмертного твору.

Вартість 45 грн.


Рікі-Тікі-Таві

Джозеф Редьярд Кіплінг

Чому кіт гуляє, де сам собі знає? Чому мангуст не дружить із пітонами? Звідки в слоненятка довгий хобот? Чому у верблюда з’явився горб? Звідки взялися броненосці? На ці та інші не менш цікаві запитання юний читач знайде відповіді, прочитавши цю цікаву та захопливу книжку класика англійської літератури, одного з перших лауреатів Нобелівської премії Редьярда Кіплінга.

Вартість 54 грн.


Життя й надзвичайні та дивовижні пригоди
Робінзон Крузо

Данієль Дефо

У знаменитому романі англійського класика Данієля Дефо розповідається про дивовижні пригоди Робінзона Крузо, який після кораблетрощі потрапив на безлюдний острів і зумів не лише вижити, а й показав себе незламним борцем з жорстокими обставинами, виявив кмітливість і практичність, здавалося б, у нестерпних умовах, зумів вижити й довести собі і людям, що лише Віра дарує Надію на порятунок у житті та спасіння…

Вартість 81 грн.


Біле Ікло

Джек Лондон

Пригодницька повість класика американської літератури Джека Лондона (1876–1916) описує події часів золотої лихоманки на Алясці. Жорстокий і суворий світ оточує головного героя Біле Ікло, напіввовка-напівсобаку від самого його народження.       І загрожує неминучою загибеллю. Лише зустріч із добрим хазяїном допомагає йому знайти себе.                             Це книжка про переможну силу любові, вірності та відданості, про справжню дружбу, що лише можлива між твариною та людиною.

Вартість 86 грн.


Маленький Мук

Вільгельм Гауф

До книжки ввійшли найкращі казки видатного німецького письменника-романтика Вільгельма Гауфа (1802–1827) «Маленький Мук», «Карлик Ніс» і «Каліф-чорногуз» в українському перекладі.

Вартість 58 грн.Пітер Пен

Джеймс Метью Баррі

До чергового тому твоєї улюбленої серії увійшла казкова повість Джеймса Метью Баррі «Пітер Пен», яка полюбилася мільйонам маленьких читачів.

Вартість 81 грн.Міфи Стародавньої Греції

Класична грецька міфологія є найвищим утіленням генія грецького народу, який створив одну з найрозвиненіших цивілізацій світу. Життя богів і героїв, їхні взаємини з простими смертними, космогонічні уявлення стародавніх греків — ці сюжети вже не одне сторіччя хвилюють і надихають художників і поетів на створення мистецьких шедеврів. Ця книжка — своєрідна енциклопедія грецької міфології, в ній описано життя найголовніших персонажів, а також головні цикли розповідей — про подвиги Геракла та подорож аргонавтів за легендарним золотим руном. Видання щедро ілюстроване.

Вартість 104 грн.


Условия заказа:                                                                                                                                                                                                                                                                                    

1. Заказ   отправляем мне в виде личного сообщения, или с помощью "ЗАКАЗАТЬ". Обязательно указываем издательство, название книги, автора, язык издания (русский или украинский), количество.
2. Оплата:   100% предоплата на карту Приватбанка (после подтверждения наличия книг на складе поставщика, цены могут меняться каждый день, поэтому перед оплатой уточняем).
3. Сроки доставки.   Большая часть книг находится у поставщика в Украине в Харькове. Как правило,  книги из наличия будут у меня в течение 2-3 дней, после отправления заказа в издательство.  Заказ делаю практические каждые две недели. Вам не придется ждать 3-4 недели книг. Как только книги оказываются у меня, отправляю заказчику.
4. Доставка.   Пересылка книг за Ваш счет транспортными компаниями Новая почта, Интайм и укрпочта.                                
Со своей стороны   гарантирую порядочность, оперативность, квалифицированную консультацию и помощь  при подборе книг.   Отказов, после того, как заказ отправлен поставщику - не принимаю!                                                              

Всегда с удовольствием помогу в выборе!                                                                                                                                              
С уважением, Татьяна

Собираю новый заказ!  
Заказ 27 февраля!  
Рассылка книг 2 марта!
Присоединяйтесь!


Фото
Фото №1
Фото №2
Фото №3
Фото №4
Фото №5
Фото №6
Фото №7
Фото №8
Фото №9
Фото №10

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Вождь Червонокожих, Мауглі, Рікі-Тікі-Таві, Робінзон Крузо, Аліса СП МАХАОН
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
f_gun
  • Рейтинг: 9.70(100)
  • Откуда: Полтава