Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Цікаві та повчальні книжки для дітей українською

Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.
Цікаві та повчальні книжки для дітей українською
Состояние:
Новое
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

3.66(100%)

  • Откуда: Киев
  • Заходил(а): 25.04.2017 (19:39)
 Продам цікаві та повчальні книжки для дітей:

Леонід Гамбург "Дитинство пяти письменників Англії" -  25грн  Продано

Сучасний письменник, Леонід Гамбург, пропонує зустрітися із п’ятьма великими британськими письменниками, які навіть тоді, коли стали дорослими, залишалися в душі «вічними хлопчаками». Тобі розкажуть про різдвяних духів та дитинство Девіда Копперфільда, про піратів та Острів Скарбів, про мандрівку маленьких звіряток Темзою, про Мауґлі та манґуста Ріккі-Тіккі-Таві, про винуватців льотних аварій – гремлінів. Знайомся: Чарльз Діккенс, Роберт Стівенсон, Кеннет Ґрехем, Редьярд Кіплінґ, Роальд Дал. Книга для майбутніх письменників і шукачів пригод.

Тереза Проць "Пять дарів" - 30грн
Кожна людина неповторна, обдарована своїм унікальним талантом. Але всі ми однаково підкорені життєвим обставинам, які випробовують нашу щирість, силу волі, здатність співпереживати. Ця книга оповідає про життя дітей, які відкрили в собі незвичайні здібності. «Дар Божий – це не тільки велика радість, а й непросте випробування», – переконує авторка. Герої потрапляють у складні ситуації, вихід з яких підказує лише серце. Такі, здавалося б, буденні проблеми як уміння слухати одне одного, підтримати в потрібну хвилину, зрозуміти і прийняти своє покликання постають тут з новою силою, набувають нових відтінків і гостроти. Повість стане в нагоді не лише юним читачам, а й батькам, які прагнуть виховати дитину в дусі християнської моралі.

Любко Дереш "Дивні дні Гані Грак" - 30грн

Книга буде цікава батькам, які прагнуть виховати в дитині неординарну особистість.

«Дивні дні Гані Грак» – книжка-несподіванка для тих, хто звик до класичної дитячої прози. Автор, один з найпопулярніших сучасних українських письменників Любко Дереш, уникає штампів не тільки в літературі для дорослих, а й для школярів. Ось і героїня цього твору Ганна Грак, учениця 4 класу середньої школи опиняється на грані реального та потойбічного. Що ж вона там побачила і які висновки зробила, читайте в цій незвичайній та захопливій оповіді.

Галина Пагутяк "Лялечка і Мацько" - 25грн
Історія про зворушливу дружбу хлопчика на прізвисько Лялечка і лиса-художника Мацька зоставить байдужою хіба геть черству людину. Це ж бо історія зародження справжніх, щонайсвітліших людських почуттів, і вона стократно цікавіша ще й тому, що оповів її справжній майстер слова – знаменита львівська письменниця Галина Пагутяк.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Цікаві та повчальні книжки для дітей українською
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
25 грн
monysha
  • Рейтинг: 3.66(100)
  • Откуда: Киев