Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Петерсон. Навчально-методичний посібник Перша сходинка, друга сходинка

Петерсон. Навчально-методичний посібник Перша сходинка, друга сходинка
Просмотры объявления
сегодня: 1 | всего: 316
(рейтинг объявления 1.32)
Состояние:
Новое
История продаж
Цена
45 грн    
Актуально на
08 января 2017
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
указано в объявлении
Оплата
указано в объявлении
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце
 • Статус: посредник taobao
 • Откуда: Черкассы
 • Заходил(а): 10.01.2017 (18:57)

Характеристики товара:

 • Жанр
 • Школьные
 • Язык
 • Украинский
 • Тип обложки
 • Мягкая
В наличии 4 шт.
 Навчально-методичний посібник “Перша сходинка, друга сходинка”

Навчально-методичний посібник “Перша сходинка, друга сходинка” призначений для розвитку математичних уявлень дітей старшого дошкільного віку і підготовки до школи. Він представляє собою складову частину неперервного курсу математики для дошкіль¬нят, початкової та основної школи, який розробляється з позицій комплексного розвитку особистості дитини: розвиток її пізнавальних інтересів, інтелектуальних і творчих сил, якостей особистості.
Знайомство дітей з новим матеріалом здійснюється на основі діяльнісного методу, коли нові знання не даються у готовому вигляді, а осягаються ними шляхом самостійного аналізу, порівняння, виявлення істотних ознак. Вихователь лише підводить дітей до цих “відкрит¬тів”, організовуючи та направляючи їх пошукові дії.
Вікові особливості дітей 5-6 років потребують використання ігрової форми діяльності. Ось чому в посібнику запропоновано велику кількість ігрових вправ. Вони е не тільки формою освоєння знань, але і сприяють загальному розвитку дитини, його пізнаваль¬них інтересів і комунікативних здібностей.
Зошити на друкованій основі допомагають органі¬зувати самоперевірку дітьми виконаних ними завдань. Навички самоперевірки стануть у подальшому основою для формування у них правильної самооцінки результа¬тів своєї діяльності.
У навчальний посібник включено матеріал різного ступеня складності від необхідного мінімума до можливого максимума. Тут є і стандартні завдання, які потребують застосування тієї чи іншої відомої дітям операції, і нестандартні, коли дитина, приступаючи до розв’язання, не знає заздалегідь способу дій. Нарівні з завданнями, які виконуються на предметній основі, включені завдання, котрі даються в схематизованій і знаковій формі.
У 1 частині підручника формуються загальні по¬няття властивостей предметів: колір, форма, розмір, матеріал і т.д.; вводяться поняття “частина”, “ціле” та взаємозв’язок між ними. Діти засвоюють числа і цифри від 1 до 5. Знайомляться з геометричними фігурами: точка, відрізок, промінь, замкнені і незамкнені лінії, многокутники. Іде ознайомлення з просторовими відносинами: на, над, під, справа, зліва, між, і т.д.
У 2 частині підручника продовжується ознайом¬лення з числами та цифрами 0, 6-9, 10. Уводяться геометричні поняття: довжина, маса, об’єм, площа. Діти знайомляться з просторовими фігурами: шар, куб, паралелепіпед, піраміда, конус, циліндр.Фото
Фото №1

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Петерсон. Навчально-методичний посібник Перша сходинка, друга сходинка
 • Доставка: Вся Украина
 • Cостояние: Новое
45 грн
Baby Fashion
 • Рейтинг: 4.79(100)
 • Откуда: Черкассы