Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Цифровой эфирный DVB T2 приемник ROMSAT T2070
Состояние:
Новое
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
в течение 14 дней, при сохранении упаковки;
обратную отправку оплачивает покупатель
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

9.70(99%)

  • Откуда: Днепропетровск
  • Заходил(а): 30.03.2017 (10:00)
(0... (показать)
 Romsat T2070

Оновленний цифровий ефірний приймач відкритого сигналу DVB-T2 з функцією запису (PVR)  для прийому відкритих телевізійних та радіопрограм стандартної та високої чіткості (HD) з LED дісплеєм.

 


Romsat T2070    зразковий прийом Т2 в Україні

Ресивер розроблений за участю українських інженерів враховує усі особливості вітчизняної мережі Т2. Завдяки цьому Romsat T2070 багато років зберігає лідерські позиції серед приймачів цифрового телебачення. Як і інші моделі торгівельної марки Romsat T2070 пройшов тестування  у цифровий мережі Т2 .


Вбудований медіа плеєр та відео рекордер

Окрім перегляду безкоштовного цифрового телебачення відмінної якості, використовуйте ресивер як повноцінний USB медіа плеєр – переглядайте кінофільми, слухайте музику, передивляйтесь фотографії. Крім цього на підключений USB Flash накопичувач ви зможете записувати будь що з телевізійного ефіру. Увесь запис буде у ідеальній цифровій якості оскільки телевізійний сигнал транслюється у цифровому форматі.


Відкладений запис

Якщо улюблена телевізійна програма починається за вашої відсутності вдома – ви можете скористатися «відкладеним записом». Завдяки цієї функції запис обраної вами телепрограми розпочнеться автоматично у встановлений вами термін. Потім ви зможете переглянути запис у будь-який зручний час.Функція швидкого вмикання

Більшість бюджетних приймачів Т2 вмикаються довго. Цю незручність ліквідовано у Т2070. Функція швидкого вмикання дозволить почати перегляд телебачення за лічені секунди після вмикання.

   


Досконалість у деталях

Якщо ви, наприклад, забули підзарядку від свого Android смартфона на роботі або у машині, ви можете зарядити його від приймача. Також, підключивши ваш смартфон за допомогою USB кабелю, ви можете переглядати фото та відео контент із мобільного.  
Якщо елементи живлення на пульті перемикання раптово розрядились, немає потреби терміново відправлятись на їх пошуки до магазинів. Ви можете користуватися пристроєм завдяки додатковим кнопкам керування, розташованим на корпусі.
Металевий корпус є більш екологічним ніж пластиковий та більш надійно захищає пристрій від раптових механічних ушкоджень.
Блок живлення приймача є зовнішнього типу, що значно підвищую ремонтопридатність у випадках раптових перепадів напруги у електромережі.


Вигляд задньої панелі приймача

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Цифровой эфирный DVB T2 приемник ROMSAT T2070
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
550 грн
Vladesk
  • Рейтинг: 9.70(99)
  • Откуда: Днепропетровск