Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный
Объявление отключено. Возможно, товар забронирован либо продан.
немецкая косметика
Состояние:
Новое
Пол: Женский
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

2.19(100%)

  • Откуда: украина
  • Заходил(а): 10.04.2017 (20:48)
(0... (показать)
Німецький стандарт якостіhttp:http://www.emagcloud.com/lr/UA_uk_CollBeauty022015...

Компанія LR Health and Beauty Systems робить акцент на підвищенні якості життя: під девізом «Більше якості для Вашого життя» ми прагнемо покращити життя кожної людини. Це може бути реалізовано за допомогою наших високоякісних продуктів для здоров´я та краси, а також через унікальну можливість збалансовано і позитивно змінити своє життя завдяки бізнес-моделі компанії LR. Якість продукції LR стосується всіх етапів - від розробки продукту до обслуговування клієнтів.
Пріоритети компанії LR – це використання природної сировини преміум-класу відповідно до останніх новинок в галузях дослідження і розробки. Тому ми співпрацюємо лише з досвідченими постачальниками сировини. Так як наша увага зосереджена на якості преміум-класу, наші постачальники проходять суворий контроль. Ми гарантуємо використання лише високоякісної сировини і перевірку складу кожного продукту LR до затвердження його складових частин. Уся сировина, що постачається, є предметом конкретного індивідуального плану інспекції - кожна партія перевіряється на відповідність інформації і документації.
Крім того, для нас має велике значення, що окремі виробничі майданчики відповідають чинним національним та міжнародним нормам. Ми не застосовуємо ані дитячу працю, ані неприпустимі робочі години, ані примусову або небезпечну працю. Регулярні інспекції на місцях роботи постачальника, наприклад, на наших плантаціях алое вера барбаденсіс міллер в Мексиці, гарантують якість нашої сировини, а також дотримання соціальних вимог. Крім того, Інститут Фрезеніус постійно досліджує нашу культивацію алое вера, на якій не використовуються пестициди або інші небезпечні хімічні речовини. З цією метою перевіряються також умови праці на плантаціях. Подальшим знаком якості є наше членство в Міжнародній Науковій раді з Алое - міжнародній діючій асоціації, яка спрямована на захист інтересів індустрії алое вера, особливо з урахуванням наукових розробок та досліджень. В рамках «Кодексу етики» Міжнародна Наукова рада з Алое розробила стандарти якості та жорсткі вимоги до перевірок, що проводяться у дворічному циклі.


 
Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
немецкая косметика
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
natalu
  • Рейтинг: 2.19(100)
  • Откуда: украина