Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Пакет Life тариф VIP Ultra

Пакет Life тариф VIP Ultra
Просмотры объявления
сегодня: 4 | всего: 3 500
(рейтинг объявления 0.38)
Состояние:
Новое
Цена
50 грн    
Возможен торг
Актуально на
16 ноября 2016
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
указано в объявлении
Возврат
указано в объявлении
   
Поделиться

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

4.70(100%)

  • Статус: Все вещи наши личные
  • Откуда: Украина, Киев
  • Заходил(а): 01.12.2016 (10:48)
Супер пакеты, эксклюзивные, лимитированные с супер тарифами. В магазинах таких нет.
Возможность общения в сети вообще без пополнений. Цена пакета без дальнейшей абонплаты -100 грн, с абонплатой 10 грн. за месяц - 50 грн. Без абонплатных больше не будет, все новые будут с абонплатой 10 грн.! Успейте наэкономить на следующий год, осталось немного!

Деталі тарифного плану «VIP Ultra»
Абонентна плата 0 Пакетні хвилини у мережі life:)30
Дзвінки в межах корпоративної групи, грн/хв0.00
Дзвінки в мережі life:) з послугою, грн/хв10.00
Дзвінки на номери мереж фіксованого зв’язку України, грн/хв0.60
Дзвінки на номери мереж інших мобільних операторів України, грн/хв0.60
Дзвінки в Росію, грн/хв4.24
Дзвінки на номери інших країн, крім номерів операторів супутникового зв’язку, грн/хв4.24Дзвінки на спеціальні міжнародні напрямки, грн/хв8.49SMS по Україні0.70MMS по Україні1.30SMS за межі України2.70MMS за межі України6.00Доступ до Інтернету6.00 грн / 50 МБ2Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду України.1 - за умови активації послуги «Безмежний life:) національний» або «Безмежний life:) регіональний».

Активація послуг здійснюється через USSD-меню: «Безмежний life:) національний» - *141*90#, «Безмежний life:) регіональний» - *141*91#2 - Надані 50 МБ можна використати протягом поточної доби. У разі відсутності 6 грн на рахунку, тариф на інтернет – 0,25 грн/МБ. Обсяг переданих та отриманих даних протягом сесії прийому та передачі буде округлятися в більшу сторону з точністю до 200 кілобайт.

Деталі:· При замовленні послуги «Безмежний life:) національний» Ви отримуєте безліміт на номери life:) протягом календарного місяця. Щомісячна вартість послуги складає 10 грн (з ПДВ та ПФ). Вартість послуги не залежить від дня активації.· При замовленні послуги «Безмежний life:) регіональний» Ви отримуєте безліміт на номери life:) протягом календарного місяця у випадку перебування в межах регіону. Щомісячна вартість послуги складає 5 грн (з ПДВ та ПФ). Вартість послуги не залежить від дня активації.Під час перебування абонента за межами дії послуги «Безмежний life:) регіональний» можлива тарифікація дзвінків відповідно до її умов на відстані 15 км від адміністративного кордону.· Послуга сплачується 1 числа кожного місяця. Строк дії послуги – календарний місяць. В інших випадках дзвінки на номери life:) тарифікуються по 0,30 грн/хв.· Якщо в абонента підключена послуга «Безмежний life:) регіональний», але він перебуває за межами території дії послуги більше 7-ми днів, абоненту надається спочатку 30 пакетних хвилин у мережі life:), після використання яких дзвінки на номери life:) тарифікуються по 0,30 грн/хв.· Плата за послуги вноситься щомісячно та в подальшому плата за послугу сплачується абонентом автоматично. Тарифікація дзвінків по Україні – посекундна, починаючи з першої секунди.Тарифікація міжнародних дзвінків - посекундна та здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційної послуги. У вартість першої секунди кожної хвилини телекомунікаційної послуги включені наступні 59 секунд без додаткової тарифікації.


Фото
Фото №1

Вы не авторизованы на сайте Kidstaff, но можете связаться с автором объявления.

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Пакет Life тариф VIP Ultra
  • Доставка: Вся Украина
  • Cостояние: Новое
50 грн
Moss80
  • Рейтинг: 4.70(100)
  • Откуда: Украина, Киев