Kidstaff- одежда, обувь, товары для детей и взрослых
Расширенный

Оновлюючий крем навколо очей TimeWise Repair Volu-Firm Mary Kay

Оновлюючий крем навколо очей TimeWise Repair Volu-Firm Mary Kay
Состояние:
Новое
Доставка
Вся Украина
Способ доставки
любым способом
Оплата
100% оплата на карт-счет
Возврат
указано в объявлении
   

Условия использования сайта - права и обязанности сторон.
Информация о продавце

9.64(99%)

 • Статус: Отправка в течении 3-х дней после оплаты!!!
 • Откуда: Киев
 • Заходил(а): 15.06.2017 (16:48)
09... (показать)
Оновлюючий крем навколо очей TimeWise Repair® Volu-Firm® Mary Kay

від 45 років, 14 г.

кінцевий термін придатності 08/2017

Оновлює шкіру навколо очей, надаючи їй свіжого вигляду, зволожує протягом 12 годин.

 • Справляє ефективну локальну дію на зморшки навколо очей.
 • Допомагає позбутися темних кіл і набряків під очима.
 • Зволожує шкіру навколо очей протягом 12 годин.
 • Оснащений зручним аплікатором з особливого сплаву.

Звичайна ціна725грн

ЦІНА 450грн

Відновлюючий крем навколо очей TimeWise Repair® Volu-Firm®

Відтепер одного крему достатньо для впливу на глибокі зморшки, темні кола під очима та провисання шкіри.

Мімічні скорочення м´язів обличчя - сміх, похмурий погляд - дійсно негативно впливають на тендітну шкіру навколо очей. Сонячне випромінювання і зовнішні подразники також не сприяють покращенню стану шкіри навколо очей. Це виражається у стомленому вигляді.

Відновлювальний крем для шкіри навколо очей TimeWise Repair® Volu-Firm® містить запатентований комплекс інгредієнтів, що покликані впливати на явні ознаки старіння шкіри навколо очей. Крем розроблений для досягнення більш молодого вигляду ваших очей. Він допомагає усунути набряки і зменшити прояви темних кіл.

Оскільки шкіра навколо очей найбільш тонка і делікатна у порівнянні з іншими зонами, зволоження цієї зони завжди залишається дуже важливим. Відновлювальний крем для шкіри навколо очей TimeWise Repair ® Volu-Firm® містить інгредієнти, які допомагають збільшити виробництво гіалуронової кислоти*, завдяки чому шкіра зможе отримувати необхідну їй вологу. Цей крем не тільки забезпечує достатнє зволоження, але і допомагає утримувати цей рівень вологи в шкірі протягом 12 годин!

Формула відновлювального крему для шкіри навколо очей TimeWise Repair Volu-Firm® заснована на унікальній технології проникнення засобу у шкіру за допомогою рідких кристалів. Головною перевагою даної технології є посилення корисних якостей крему завдяки тому, що рідкі кристали схожі за структурою зі шкірним бар´єром людини і тому краще засвоюються.

Аплікатор для нанесення відновлювального крему був спеціально розроблений для того, щоб ви з легкістю могли наносити засіб на ніжну шкіру навколо очей. Аплікатор зроблений з особливого сплаву Zamac (цинк, алюміній, магній і мідь). Коли ви масажними рухами наносите засіб, металевий кінчик аплікатора приємно охолоджує шкіру, стимулює мікроциркуляцію крові, тим самим допомагаючи позбутися припухлості під очима.

Як працює засіб
 • Ефективно діє на зморшки навколо очей. Оскільки шкіра навколо очей найбільш тонка і делікатна у порівнянні з іншими зонами, вона найбільш сприйнятлива до ушкоджень, які в результаті викликають старіння шкіри. З часом, шкіра втрачає свою еластичність і пружність, що призводить до зморшок і ослаблення шкіри. Відновлювальний крем для шкіри навколо очей TimeWise Repair Volu-Firm® містить інгредієнти, які допомагають виробленню колагену і захищають еластинові волокна для зміцнення та захисту шкірного матриксу.
 • Допомагає позбутися від темних кіл і набряків під очима. За нормальних умов, рідина, що накопичується за ніч стікає по лімфатичних капілярах протягом дня. З часом, цей процес може розтягнути шкіру, і рідина не зможе виділитися так само ефективно, як раніше, що призведе до її накопичення. Темні кола часто виникають під впливом ультрафіолетового випромінювання і вільних радикалів, а також інших зовнішніх подразників, які викликають процес вироблення меланіну. Відновлювальний крем для шкіри навколо очей TimeWise Repair Volu-Firm® містить інгредієнти, які допомагають зменшити процес вироблення меланіну, сприяють виведенню зайвої рідини і мінімізують фактори, що ведуть до подразнення шкіри.
 • Зволожує шкіру навколо очей протягом 12 годин. Оскільки шкіра навколо очей має низьку концентрацію сальних залоз, вона найбільш сприйнятлива до пересихання. Ультрафіолетове випромінювання і зменшення гіалоуронової кислоти, що відбувається з віком, може тільки посилити проблему. Відновлювальний крем для шкіри навколо очей TimeWise Repair Volu-Firm® містить інгредієнти, які допомагають виробленню гіалуронової кислоти.
Основні інгредієнти

Кожен засіб Системи TimeWise Repair® Volu- Firm® містить запатентований комплекс Volu-Firm® . Це комбінація з 3-х ідеально сумісних між собою інгредієнтів, які відіграють важливу роль в процесі відновлення шкіри. Він містить:

 • Рослинні стовбурові клітини - покращують клітинний метаболізм, очищують клітини від токсинів і відновлюють їх пошкоджені частини.
 • Гіалуронова кислота , забезпечує ефект «ліфтингу», зменшує провисання шкіри.
 • Біоміметичний пептид - підтримує процеси, відповідальні за відновлення шкіри.  

Косметичні засоби поверненню не підлягають
 

Проект скидки- успей купить!

новое сообщение
Оновлюючий крем навколо очей TimeWise Repair Volu-Firm Mary Kay
 • Доставка: Вся Украина
 • Cостояние: Новое
450 грн
bubuka_s
 • Рейтинг: 9.64(99)
 • Откуда: Киев